Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SZerintetek ez beagyazodas...

SZerintetek ez beagyazodas volt a mult heten?

Figyelt kérdés
Ma lenne itt a mensi ideje, de semmi jele h. megjonne. A mult het kozepen volt szerda este sotetbarna valadek, es masnap reggel pedig pici piros szinu folyas. Nem neveznem h. ver volt. Semmim nem faj, csak annyit erzek par napja, h. allandoan aludnek.

2014. júl. 21. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen, de biztosat csak a teszt mondhat. Ha ma kéne megjönnie, akkor akár már tesztelhetsz is :) Drukkolok!
2014. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Teszteltél? Mi lett az eredmény? Drukkolok! :)
2014. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szioka, aranyos vagy h. drukkolsz nekem. Tesztet venni most nemtudok mert eppen kulfoldon vagyunk, de ha par nap kesessel sem lesz semmi, akkor mar bizom benne h. vegre sikerult most. Azert bizom benne nagyon mar igy is, mert mensi elott egy hettel nekem sosem szokott lenni kis barnazas es masnap pedig piros szinu kis folyas. Arra gondoltam ez a beagyazodas volt, mert ilyeneket olvasok, h. annak ez lehet jele is. Azota sincs valtozas es semmi derekfajasom ami jelezne a mensit. De az allando faradtsagerzesem nem mulik, kb 5 napja. Szerinted mire gondoljak, mert mar szerda van es meg semmi.
2014. júl. 23. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Szurkolunk, mindenképpen írd meg az eredményt! :)
2014. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsi csak most irok de napokig nem voltam a gep elott. A verzes mult heten hetfo helyett, megjott 4 nap kesessel, tehat penteken. Szomoru lettem mert mar teljesen biztam most benne h. osszejott. Ez van, de mar ugy orulnenk egy kozos babanak. Varunk es bizunk az augusztusban.
2014. júl. 30. 13:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolso verzes ota mar eltelt 2 het es most par napja, naponta tobbszor is faj a hatam es a derekam. Mitol van?
2014. aug. 7. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!