Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e terhes ha menstruaci...

Lehetek-e terhes ha menstruacio elotti napokon voltam parommal es vedekeztunk?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jott meg mar 4 napja, de a teszt negativat mutat. Soha nem szokott kesni.
2014. júl. 21. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt pontosan az aktus?Mert ha kevesebb mint 14 napja,akkor aligha mutat valamit is a teszt.Ennyi idő kell ugyan is a beágyazódáshoz.
2014. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a menzesz elötti napo is lehetsz terhes. De ha rendesen védekeztetek (NEM megszakítás, vagy gumit az utolsó pár másodpercre felhúzni, stb) akkor nem valószinü.


Sok minden okozhat pár napos késést, de ha idegeskedsz, akkor 3-4 nap múlva tesztelj újra.

2014. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, kb 5-6 napja voltatok együtt. Lehetsz terhes, a menzesz elötti nap(ok)on is teherbe lehet esni. Ha nem megfelelö védekezést válaszotottatok, akkor nem használ.

A teszt meg az aktustól számított 10-14 napon mutat elöször pozitívat, a beágyazódás után. Egy hét múlva tesztelj újra.

2014. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elotte 2-3nappal voltam vele. Rendesen vedekeztunk ovszerrel elejetol kezdve.

Akkor is lehetek terhes csak meg nem mutatja ki azert maradt el a menszesz?

2014. júl. 21. 20:27
 5/6 A kérdező kommentje:
eleg rossz a kozerzetem is az utobbi napokban, akkor mar nem kellett volna megtortennie a beagyazodasnak ha igy erzem magam?
2014. júl. 21. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Az aktustól számított 10-14 nap kell a beágyazódásig, a teszt csak azután mutatja ki.


Szerintem várj pár napot, de ha tényleg rendesen védekeztetek, akkor igen valószínütlen, hogy terhes lehess.


Ha meg rossz a közérzeted, akkor az lehet valamiféle ferözés is, ami okozhat akár késést is.


Ha egy hét múlva még mindig nincs változás, menj el orvoshoz.

2014. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!