Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt múlt el a...

Mennyi idő alatt múlt el a vérzés barnázás az utrogestan hatására?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok, múlt csütörtökön volt barnázás doki mondta pihenjek, hétvégére elmúlt. Erre tegnap körömnyi vérzés rendes piros bementünk kórházba babával minden ok nem tudják mi az oka kaptam utrot 3x2. Este bevettem az első adagot éjfél körül már 2-3 törlésnyi sima váladékkal keveredett vér volt, ma reggel megint.

Most bevettem a másodikat.

Biztos hogy nincs a babával baj? Mikorra hat az utro?



2014. júl. 22. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak barnazas volt. 2-3 nap alatt mult el szinte teljesen. 4-5 nap volt mire teljesen megszűnt. 22hkm
2014. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon félek:-(
2014. júl. 22. 06:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem egy szűk hét alatt múlt el a vérzés. De 4 hétig feküdnöm kellett. Én is nagyon féltem ezért betartottam a pihenést. Most nehezebb lenne második babával. :)

Pihenj es csak pozitívan!

2014. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 10 napig tartott a barnázás, azòta is minden rendben. Ne izgulj, és a legtöbb, amit tehetsz!tudom, hogy piszok nehéz, de próbáld lefoglalni magad!
2014. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Második baba nekem is az első. 21 hós apja vigyáz rá.

Inkább csak aggódok nem e vetélek el?!

2014. júl. 22. 07:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, konnyu mondani, de nyugi! A babaval minden ok, kaptal gyogyszert, nem verzel durvan, nem hinnem, hogy baj lesz! Pihenj sokat es meglatod elmulik majd :) csak pozitivan! Minden jot kivanok :)
2014. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ikrekkel voltam várandós, ráadásul lombikkal sikerültek. Kezdetekből napi 8 utrogestant kellett használnom. 7. héten vérzés volt. de nem tudták honnan jött. utána heti szinten 2-3X barnáztam. Az utro mellett. ahogy abbahagytam kb 14. hét addigra már a barnázás is elmúlt. Azóta már majdnem 5 hónaposak a lányok.Ne aggódj nem lesz semmi baj.
2014. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jó lenne ha igazatok lenne! Köszönöm a bíztatást!

Érzem a derekam is és félek átélni egy vetélést annyira szeretnénk a kistesót!

2014. júl. 22. 09:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem csak barnàzàs van hanem vér is..
2014. júl. 22. 09:41
 10/10 anonim ***** válasza:
6. hét végén kezdődött rózsaszínes folyással,majd ez átment piros vérbe,gyenge menszesz errősségű volt egy hétig.Hematóma van a petezsák mellett.Már csak barnázok hol erősebben hol gyengébben.Lassan 3 hete fekszem én is aggódok nagyon.
2014. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!