Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok a 3....

25 hetes terhes vagyok a 3. babóval. A cx:2100 a 15. terhességi hét óta. Rettegek a koraszüléstől! Tegnap és tegnap előtt elég sokat keményedtem, de a magnéziumtól elmúlt. Minden keményedéstől tágul az ember?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

18. héttől 2100 volt az értékem a 2. gyerekkel. A doki azt mondta, ez megszokott a többedik terhességnél. Teljesen normális lefolyású terhességem volt, a 36. hétig dolgoztam, és 39+1 re született meg a kislányom.


Ha úgy érzed, pihenj, de a legfontosabb, hogy ne idegeskedj emiatt. :)

2014. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 20. héttől folyamatos keményedések voltak, előfordult, hogy naponta 20 is megtalált. Akkor nem nyíltam semmit. 34. héten kezdtem nyílni akkor voltam 2100, két hét múlva lett 2111 (36. héten), azóta is keményedek de nem nyílik tovább. Most 39+1 hetes vagyok semmi jele annak, hogy jönne a pici.


Amikor nekem 2100et mért a doki azt mondta nem kell tőle megijedni ezzel simán végig lehet vinni a terhességet és úgy látszik igaza lesz.


Nővérem pedig 24. héttől volt 2100-es értékkel, őt 35. héten császározták. (anyai betegség miatt)


Ne izgulj! Pihenj sokat! Boldog babavárást! :)

2014. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!