Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt vki, akinek szintén...

Van itt vki, akinek szintén fedi a méhlepény a méhszájat? Vagy vki, akinek terhessége alatt ilyenje volt?

Figyelt kérdés
Ma voltam 20 hetes ultrahangon és a doki megállapította. Mostantól tilos a szex és a megterhelő munka,2 hét múlva kontrollra kell mennem,de azt mondta,hogy nem hiszi,hogy lesz változás. Azt is mondta,hogy ne aggódjak,de így nem szülhetek majd természetes úton. Nem tudom hogy fogom kivitelezni,hogy ne emeljek pl,mert van egy majdnem 2 éves kisfiam is. Na meg persze,hiába mondta,hogy ne aggódjak,én azért parázok. Kikötötte,hogyha görcsölök,akkor egyből magnézium és irány a kórház,ez nem épp nyugtató hatású mondat :(
2014. júl. 22. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. 26 hetesen kórházba kerültem vérzés miatt, kaptam infúziót, itthonra szigorú pihenést írtak elő, mellé 4*2 magnerot és 2*1 spiropent. Hetente jártam uh-ra, és a lelkemre volt kötve, ha görcsölök, keményedek, vérzek akkor azonnal kórház. 33 hetesen elkezdtem vérezni, azonnal rohantunk a kórházba. Levált a méhlepény egy darabja, egyből megcsászározott az orvosom.
2014. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak reszben fedte, idovel feljebb is huzodott, de igy is okozott problemat 15 hetesen. Picit felvalt, elkezdtem gorcsolni es verezni. 1 het korhaz, itthon pedig pihi, es no szex. Szinte semmit nem csinaltam, amig feljebb nem huzodott.
2014. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

Nagyon sajnálom, amit most átélsz.

Én ugyanígy voltam, 2évvel ezelőtt. SZigorú pihenés, kímélet,majd görcs, vérzés, gyermekemet hirtelen éjszaka közepén ott hagytam, baba születéséig.

Mivel növekszik a méh, és jöhetnek a méhösszehúzodások, megvan az esély arra, hogy görcsölhetsz, vagy akár vérezhetsz.

Melyik kh-ba fogsz szülni?


Persze amennyire tudsz pihenj, de szerintem (nem túlzott aggodalommal), de készülj fel, ill. családodat, ha esetleg Kh-ba kerülnél hirtelen, ki mit tud vállalni.

Mivel írtad van egy kisfiad.

Igen valóban egyetlen megoldás a császár, mivel a lepény ilyenkor olyan mint egy dugó.

Figyelj arra, hogy hirtelen ne csinálj semmit.pl.emelés.

Kérj segítséget a családtól, barátoktól. Inkább most legyen melletted vki, mint bemennél kh-ba, és onnan írányítani az eseményeket.

Legyél nyugodt, hogy minden tőled telhetőt megteszel, és amíg lehet húzni az időt, hogy minnél tovább bennt legyen a baba. Ha szeretnél, írj nyugodtan privátba is, Liliom.

2014. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, szigorú fekvésre ítélt a doki. Nekem a 11. héttől a 19. -ig végig fedte, aztán ahogyan nőtt a méhem előrefelé mozdult vele együtt, a 24. hétre pedig már teljesen mellső fali volt. Szóval neked is van még rá esélyed, hogy elmozduljon a méhszájról.
2014. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit azért megnyugodtam,csak mivel ilyen gond van,ezért minden apró jelre azt hiszem,hogy baj van :( be fogok kattanni szerintem :( néha ilyen csikizősen mozog a lányom,ez is olyan furcsa. Plusz elég sokszor érzek székelési ingert,de 10-9x kell is mennem,csak azért mondom,mert még ez is megijeszt.
2014. júl. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!