Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki aki terhessége...

Volt valaki aki terhessége alatt koncerten volt?

Figyelt kérdés
Nem az első hetekben persze

2014. júl. 20. 12:37
 1/9 jucus27 ***** válasza:
Szülés előtt 3 héttel az első sorban "táncoltam" semmi gond nem volt! És azóta sincs semmi baja! Ha jól érzed magad menj nyugodtan!
2014. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert az első hetekben mi lenne az akadálya?

Én az egész terhesség alatt aktív életet éltem, nagyokat sétáltunk, ettünk-ittunk ami jól esett és koncerten, szórakozóhelyen is voltam.

Ha nem indokolja semmi egészségügyileg akkor nyugodtan lehet. Amikor úgy esik jól szusszanj egyet, ülj le és érezd jól magad :)

2014. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ivilicious ***** válasza:
Nagyon akartam, de sajnos amire én szeretnék, nem hiszem, hogyjjó lenne :(
2014. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 jucus27 ***** válasza:
Mire szeretnél?
2014. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont az első hetekben semmi extra nem lehet, hiszen sok esetben nem is tudja az ember lánya, hogy terhes.

Én 5 és 7 hónapos terhesen voltam rock koncerten. :)

Kislányom 3 éves és nagy Tankcsapdás. :D

2014. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kilenc hetesen diszkóban voltam, mert ott volt a diplomaoszto buli, és semmi panaszom nem volt. Később többször mentem koncertre is, az orvosom mindenre rabólintott. Persze sehol sem a tömegben voltam, és nem a hangfal mellett. Egyszer még egy rendőr, mentő, tűzoltó felvonulást is megneztem, mert éppen akkor volt dolgom a városban. Makkegeszsegesen született a fiam.
2014. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok!

Csak ma olvastam egy cikket, miszerint nagy zenés rendezvény okozhat halláskárosodást a babának... És a terhességem alatt voltam vagy 3 ilyen eseményen, de így megnyugodtam.

Köszönöm mégegyszer!

2014. júl. 20. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos terhesen mentem koncertre, tökéletesen hall a kislányom :)
2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap voltam egy fesztiválon, délután 3-tól este 11-ig a saját hangomat se hallottam, nem hinném hogy baja lenne a babának tőle, biztos hallotta a zenét de nem olyan hangosan mint mi, mert azért ott van a burok, a magzatvíz.... én kívül nem kaptam halláskárosodást akkor szerintem ő sem belül :)
2014. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!