Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bulimiásan vállalhatok gyereket?

Bulimiásan vállalhatok gyereket?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, jarsz terapiara! Akkor pedig a terapeutad fogja tudni megmondani, milyen az allapotod a gyermekvallalashoz!

Tunetmentes bulimiaskent vallalhatsz, ha honapok ota nem faltal-hanytal, es megfeleloen tudsz taplalkozni. En panikbeteg vagyok, addig jartam terapiara, mig sikerult tunetmentesse valnom, es igy vallalhattam babat.

De amig tuneteim voltak, nem javasoltak az orvosok.

Minden jot!

2008. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vállalhatsz, hisz' szabad országban élünk, deee... Sztem először "gyógyulj" ki ebből a betegségből.A TE egészséged a BABA egészsége.
2008. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok, es masodik valaszolo hatasara atgondoltam a valaszolom ,es atgfogalmaznam: termeszetesen, mikor azt irtam, h tunetmenteskent mar vallalhattam babat, nem azt jelenti, h barki megtilthatta volna elotte, hanem a sajat magam lelkiismerete nem engedte addig, mig tuneteim voltak.

34 hetes kismama

2008. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak(a 2. válaszoló):igen, erre gondoltam én is. :)
2008. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vállalhatsz, de járj dokihoz! Ez nagyon fontos!!!!
2008. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!