Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 éves vagyok, a korom miatt...

33 éves vagyok, a korom miatt hány babát vállalhatok szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hármat simán! Én 36 vagyok most készül a második, és utána még egyet szeretnék.
2011. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyit csak szeretnél... Én 33 évesen szültem az elsőt, 35 a 2. és 37 a 3-at. Az életkor csupán nem lehet akadály:)
2011. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha belehúztok akár ötöt-hatot is :) de olyan ha pl 40 éves korodig szeretnéd megszülni az utolsót is, akkor ha nincs akadálya, kényelmesen 3 belefér :)


miért, mennyit szeretnél?

2011. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az egészségi állapotod, milyen a szervezeted. Ha nincs gondod, ne aggódj, vágjatok bele. Az első babánál kiderül, ajánlatosak-e a további gyermekáldások.

Én pl. 32 vagyok két gyermekkel, de érzem, hogy már csak egyet tudnék kihordani, rottyon vannak az ízületeim, főleg a térdemben. Örülnék is, ha 35 alatt összejönne a kistesó, utána a magam részéről már félnék hogy gondunk lesz.

2011. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3 simán belefér, nálunk 2 év korkülönbséggel jön a második, 32 éves vagyok, mi is gondolkodunk a harmadikon
2011. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33 évesen szültem a 2. babánkat, aztán lett volna még egy kisfiunk amikor 34,5 éves voltam, de sajnos nem született meg. Most leszek 36 és szülinapomra jön a 4. babánk. Hajrá, menni fog!
2011. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem még 1-et.
2011. márc. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!