Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befognak fektetni a kórházba?...

Befognak fektetni a kórházba? Annyira félek hogy a kisbabámnak valami baja lesz

Figyelt kérdés

Elég összetett a problémám, de előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!


19 hetesen nagyon csúnyán belázasodtam 39 fokos lázam volt. Elmentem az ügyeletre ahol megvizsgált az orvos és kaptam antibiotikumot. A nitrit körülbelül 3 keresztes volt akkor. Fájt a vesém alig bírtam menni. Ez gyógyszer kb 2 nap alatt hatott. Amint jobban lettem elmentem a háziorvoshoz aki nem mondott erre a nitritre igazából semmit, nézett vizeletet már semmi nem volt benne. Aztán a nőgyógyászhoz is elmentem terhesgondozásra ő neki is elmondtam mindent, ő is nézett vizeletet és meg is vizsgált. Minden rendben volt.


Tegnap voltam védőnőnél megint talált nitritet a vizeletemben. Azt mondta menjek a háziorvoshoz hogy írjon rá valamit. Holnap kell mennem akkor rendel de ma, 27 hetesen megint elkezdett fájni a vesém és 38 volt a lázam. Vettem be két panadolt most már jobb a helyzet. Orvos szerint jobb ha csökkentem a lázat. Szerintetek kapok antibiotikumot vagy valami mást vagy be kell majd feküdnöm a kórházba? A laborba 1 hete is néztek vizeletet akkor azt írták a leletre hogy sok benne a baktérium :(

Mi lesz a kisbabámmal? Annyira aggódom érte :(


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett, köszönöm ha valaki segít!


27hkm


2014. júl. 22. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a vizelet nem csíp, nem fáj és a baba is mozog rendesen.
2014. júl. 22. 21:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Van már gyermeked? Ha még nincs, akkor ne törődj semmivel, ha befektetnek, akkor jó, mert jobban tudnak rád figyelni!


Remélem, hogy semmi baja nem lesz a babádnak sem, és neked sem!!

2014. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Először is ne aggódj,nem lesz semmi baj a babával. Én februárban szültem,szinte az egész terhességés végig betegeskedtem. Nálam a két nagyobb gyerek hazahozta az ovitól,suliból. Voltam lázas,3x vagy 4x durván megfázva, kaptam antibiotikumot is,mert semmi nem használt. Végül született egy édes,egészséges kisfiam.

A lázad mindenképp csillapítsd,meg ha fáj valamid,mert az a babának se jó. Algopirint is lehet bevenni ha a panadol nem használ. Jobbulást neked!!

2014. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!
2014. júl. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!