Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok. Ma...

24 hetes kismama vagyok. Ma ugy vettem észre mintha egy kicsit dagadt lenne a bokám. Baj lehet ez a babára nézve? Mit tehetek ellene? Az orvos be fog fektetni a korházba?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem fog befektetni. Vizesedés, meleg van. Nagyon sok folyadék, mozgás.
2014. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek!!még annyit hogy kerüld a sok só fogasztását.ha lefekszel emeld meg párnával a lábfejed!piheny sokat!!28hkm
2014. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hétfő óta nagyon dagad, énis 24 hetes vagyok, tegnap tőlem azt kérdezte a védőnő,h másom vizesedik-e? Kezem, ujjaim? Nekem egyelőre a lábfejem+ a bokám, így erre azt mondta,h az még normális. Meg én még dolgozom, ülőmunkát végzek, így még jobban előjön :( Vizes borogatás+pócolás, nekem az segít.
2014. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetes vagyok és nekem is most kezdett el. Igazából bedagadva még nincs talán, de feszül reggelente. Sok folyadék, mozgás, séta, sót csökkenteni kell. Állítólag az almalé vagy alma fogyasztása is hasznos ilyenkor.
2014. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és ha tudod, polcold fel a lábaid. Én esténként vádlira tornázok egy kicsit, állítólag jót tesz az is.
2014. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.megfogadom a tanácsokat
2014. máj. 24. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!