Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor ha be akar...

Mi van akkor ha be akar fektetni az orvos de nem tudomegoldani hogy ne legyk itthon?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok . Félek hogy befektetnek mert a vérnyomásom 140-150/90 körül mozog. Van egy 4 éves kislányom akit nem tudnék kire hagyni. Vagy ennyivel még nem fektetnek be?
2014. jan. 26. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedsz rá? Nekem gyógyszerrel volt ennyi és nem fektettek be.
2014. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit
2014. jan. 26. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem max. gyógyszert írnak fel, de nem kell majd befeküdnöd.
2014. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából megtagadhatod a befekvést. Mikor nálam rezgett a léc, akkor elmondták, hogy ők csak ajánlani tudják, nem kényszeríthetnek rá. Otthon is magas egyébként? Nekem csak az orvosnál volt magas, így még gyógyszert sem kaptam rá. Egyébként először gyógyszerrel próbálkoznak, hátha segít. De azért legyen valami B tervetek, mert bármi miatt bekerülhetsz, és akkor muszáj lesz megoldani a kislányod elhelyezését. Nem vizesedsz? Fehérje nincs a vizeletedben?
2014. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itthon jó,dokinál magas. Fehérje nincs,nem vizesedek,laborban minden jó. Külföldön élek,rokonunk nincs itt,apa dolgozik... remélem nem akarnak befektetni,de amint orvost látok, a torkomban dobog a szivem. Már előző este megy a hasam ha tudom hogy másnap orvos
2014. jan. 26. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, ezért mérlegelt az orvos, és jobbnak látta, ha nem fektet be, de itthon vérnyomás naplót kellett vezetnem.
2014. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külföldön nem tudom, hogy mi a szokás. Nekem már az előző terhességemnél is ez volt, itthon (mindennap nézem), védőnőnél mindig jó, dokinál magas. Ezt meg is mondtam, a védőnő mérését látták a kiskönyvben, azt mondták, hogy "fehérköpeny-szindróma". Most várom a második gyermekünket, ugyanez a helyzet. A múltkor megmérték, valami 158/x volt, vártak néhány percet, 143/x, nyilván, ha még egyszer megmérik, még kevesebb lett volna, ahogy lassan megnyugszom. A váróban mindig érzem, hogy a szívem ki akar ugrani a helyéről, mert izgulok. Ez van sajnos.
2014. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!