Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben lesz ugye? Ti...

Minden rendben lesz ugye? Ti nem feltetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 hetes kismama vagyok. Lassan mennem kell a genetikaira. Kicsit elkezdtem paràzni h minden oke lesz e a picivel, mert mar tobb mint egy hónapja nem làttam!:(

Ti nem féltetek az uh előtt hogy vajon minden rendben e?

Tünetem enyhebb mell es mellbimbó fàjdalom, derékfàjàs, es hasfeszülès, szurkálás van még.

Próbàlok nyugodt maradni, es pozitivan hozzààllni..

Szerintetek ha nem érzek problémát, nem vérzek nem barnázok minden rendben lehet?

Köszönöm nektek!:)



2014. júl. 24. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen, bízzunk a legjobbakban, de azért sose legyen előtted lila köd, minden eshetőségre készülj fel legbelül.

Van, akivel semmi nem történik, és minden habos, de az élet nem ilyen sajnos.

Sok sikert!

2014. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy az ember aggódik a magzatáért (később a gyerekedért is fogsz, egész életedben).

Az esetek döntő többségében semmi probléma nincsen, ha pedig esetleg lenne, jobb, ha minél hamarabb kiderül.

De persze nálad (sem) lesz gond!

2014. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, normális, hogy aggódsz. Próbálj meg megnyugodni. Bennem is van félsz, elsővel nem volt ennyi, de sajnos a mostani és az első terhességem között volt két vetélésem. Hiába vagyok túl már rég azon a ponton, még mindig aggódom. De mindig próbálok nyugodt maradni. Én most a 20 hetes uh-ra várok, most vagyok 18 hetes. Ha elkezded majd érezni a magzatmozgásokat, kicsit könnyebb lesz.

Nekem azóta fáj a derekam, amióta tudom, hogy terhes vagyok:(

2014. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Koszi nektek!!Aranyosak vagytok!

Sajnos en is vetéltem mar, igaz nem a 13. heten hanem joval hamarabb!

Gondolom ezert is felek kicsit jobban!:(

De most imadkozom hogy minden rendben legyen!

2014. júl. 24. 14:05
 5/17 anonim ***** válasza:
Én minden uh-ra úgy mentem és megyek,hogy rendben lesz minden. Ha pedig mégsem,akkor ez így alakult,nem tehettem róla. Sajnos az élet néha kegyetlen,akárkivel akármi megtörténhet,de úgy kell hozzáállni,hogy minden szuper lesz! Normális,hogy aggódsz,az lenne a furcsa,ha nem így lenne :-)
2014. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia

En 9 hetesen lattam a babamat,aztan 12+6 nal mentem a genetikaira. Majdnem egy honapig nem lattam.. igaz nekem 14-5hetig voltak tuneteim,de kozolte az orvos,hogy az semmit se jelent..

Ugy mentem az uh-ra,hogy reggel mikor felkeltem mar hanyingerem volt annyira ideges voltam. A korhazba fele,mar migrenem is volt,szedultem.. remegve mentem be,es fekudtem le a vizsgalora. Ratette az uh-fejet a hasamra,es kicsordult egy konnycsepp.. bekapcsolta a szivvereset :))

A paromnak lemoshatatlan mosoly volt az arcan,es sajna nem lattam mert nem mukodott a monitor (bajcsy....)

Mikor kijottem elsirtam magam,annyira megkonnyebbultem..

Mult heten elmentunk 4d-re,ugyan ezt jatszottam el.. mikor meglattam milyen nagy,es mindent atvizsgaltak rajta,megnyugodtam! Kb 2 napra :)

Legkozelebb aug 5-en megyek genetikai uh-ra ,mar most nagyon izgulok...

Az segit egy kicsit,hogy par napja furakat erzek,illetve mintha rugott volna egyet tegnap :)

Ne izgulj.. illetve butasag ezt mondani.. probald meg inkabb megnyugtatni magad,es massal foglalkozni ;)

18+1hkm

2014. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Koszi a megnyugtato válaszokat!

Kedves utolsó, rendesen meghatodtam azon amiket leirtál! Olyan jó volt olvasni!:)

Remelem nekem is ilyen elmenyeim lesznek!

A 4D uh-on mi is gondolkozunk a 17-18 het korül, csak nem tudtam megéri e ilyen korán, fog e rendesen, szépen látszódni!

2014. júl. 24. 14:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden rendben lesz!

Egyébként én is úgy vagyok, mint te.

A genetikaitól már most nagyon félek, pedig csak augusztus közepén megyünk.

Jövő hét szerdán meg a saját dokimhoz, ahol UH is lesz, és rettegek, hogy nehogy gond legyen.

Főleg mivel egy pár napja elmúlt a mellfájdalom, csak a bimbóérzékenység maradt meg, és a hányinger.

És múltkor egyéb okból kórházba kerültem, és alig találták meg a szívhangot, mert keresztben feküdt a baba. Szóval nagyon félek a szerdától. :S

2014. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja, 9+6 vagyok.

Utolsó! :)

2014. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 12. héten mentem a genetikai kombinált tesztre, te a 16. genetikai UH-ra gondolsz?

Ugyanezt érzem, én ma kezdtem a 14. hetet...állandóan aggódom, de mindig azt mondogatom, hogy minden rendben lesz és minden oké! Én is vetéltem már el a 9. héten, ezért parázósabb az ember. Sajnos az, hogy vannak tüneteink, semmit nem jelent. Engem csak az UH és a dokim tud megnyugtatni. Én is mindig gyomorgörccsel megyek be a rendelőbe, de eddig minden jól alakult. Szerintem Te is gondolj arra, hogy a 12. hét után már 65%-kal csökken a vetélés kockázata. Szóval próbáld élvezni, bízz a babában és magadban! Boldog babavárást!

2014. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!