Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom hogy minden...

Honnan tudhatom hogy minden rendben? Fertőzés terhesen.

Figyelt kérdés

Múlt hétfőn az orvosom talált nálam egy kis hüvelybaktériumot, azt mondta nem vészes, "II.fokban tiszta hüvelyváladék", de mivel ikerterhesként rizikós vagyok, írt fel egy 10 napos Semicillin kúrát (kúp formában). Ma teszem fel az utolsót.

Lehet buta a kérdésem, de ha nincs tünetem (nem viszket, nem fáj, szokásos hüvelyváladék), honnan tudhatom hogy segített az antibio? A dokim még min. 2 hét mire lát, de persze ő se akar állandóan kézzel vizsgálgatni. Tudom kicsit parás vagyok, de eléggé aggódom a fertőzések (illetve az abból eredő koraszülés) miatt.

22 hkm


2014. júl. 17. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ha mind elfogyott, biztosan használt. Nekem is írtam fel terhesség alatt, és el is múlt már az elején,amikor elkezdtem.
2014. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!