Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 16 hetes uhn még minden...

Ha 16 hetes uhn még minden rendben van mennyire myugodhatok meg, mennyi esély van még arra h kiderüljön ha beteg a kicsi?

Figyelt kérdés
igazábol nincs okom elvileg aggodalomra de ki tudja...már észrevették vna ha van vmi??mennyire gyakori h még csak késöbb pl 18.héten veszik észre a bajt?(persze tudom h az uh sem 100%os)köszi mindenkinek
2014. júl. 18. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van hogy nem veszik észre csak később, de olyan is van hogy teljesen egészséges, és a szülés közben nem kap levegőt, kialakul az oxigén hiány, és lehet szellemi, testi, vagy halmozottan fogyatékos lesz.
2014. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ de persze itt nem a szülés körülményeire gondolok csakis a méhen belülire...mi lehet amit nem vesznek észre nem tudod véletlenül?
2014. júl. 18. 22:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van olyan eset, hogy csak később veszik észre. Ez saját tapasztalat, mert nálam csak a 18. UH-n vették észre, hogy a szívével gond van. És sajnos az élettel össze nem egyeztethető rendellenessége volt.
2014. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:(((((((szörnyen sajnálom
2014. júl. 18. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a dokid, ellenőrizte rendesen, hogy kezek/lábak megvannak, ujjakat számolt, gyomrot/szivet/agyat nézett akkor megnyugodhatsz

ha kétséged van, menj el egy magánrendelőbe is

de az biztos, hogy az aggódással csak ártasz neki...próbáld élvezni a terhességet...gondolj arra, hogy Te is voltál ekkora:)

2014. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
magánba járok néz mindent de sajnos az ördög nem alszik :(tudom idiota vagyok de olyan parás vagyok h hihetetlen..
2014. júl. 18. 22:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. Heti uh-n talált az orvos cisztát a pici fejében, két oldali vesemedence tágulatot és bővebb magzatvizet. Ezt így összevetve felutalt Pestre, hogy más orvos is lásson. Ott megnézték és a ciszta már kisebb (remélem el is tűnt már), a vesemedence tágulatra azt mondta hogy azt a méretet nem nevezné annak, q magzatvizem is normális. Mondanom sem kell hogy mennyire bevoltam tojva...de úgy néz ki minden ok. A Te babáddal sincs semmi gond nyugi. Jó babavárást!! :) 24 hkm
2014. júl. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi minden jot neked és a picikének
2014. júl. 19. 06:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem szabad így hozzáállni. Tudom, hogy néha születnek (vagy odáig sem jutnak el sajnos) beteg gyerekek, de ettől még nem rettegheted végig a terhességet. Te és a baba apukája egészségesek vagytok? Van káros szenvedélyetek? Tudtok valamit változtatni, amitől egészségesebb babátok születne?
2014. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi pedig elmentünk a 12 a 18 heti genetikai uh után - SZTK-s ami kb 3 perces volt - 4Dre ahol kb 25 percen keresztül minden apró részletet megnéztek és "kielemeztek...engem ez megnyugtatott. Aztán voltunk még a 30 héten is egy babamozin:-)38 hkm
2014. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!