Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok, es...

37 hetes terhes vagyok, es olyan de olyan ingerlekeny es faradt, hogy nem ismerek magamra veletek is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés
Egyszeruen ha a leg aprobb dolgoktol is fel tudnek robbani, semmi nem jo ahogy van, olyan mintha az idegeim pattanasig feszultek volna ok nelkul. Semmi olyan nem tortent ami miatt ilyen ideges kene hogy legyek. Szulestol nem tartok egyaltalan, a babat mar varom nagyon, szedem a magneziumot, vasat. A masik meg, hogy hihetetlenul faradtnak is erzem magam, pedig a mult hetig teljesen aktiv voltam, tobb orat setaltam, tornaztam, napi 2 orat buszoztam be ki a varosban. Mostmeg mar az is megterhel hogy levigyem a kutyat egy 10 perces setara. Borzaszto, es szegeny ferjemet is kikeszitem szerintem.

2014. júl. 24. 17:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Üdv sorstárs :) Én is 37 hetes vagyok és az idegeim nekem is kivannak minden ok nélkül tudok veszekedni a párommal. Szegény csoda hogy bírja de mindig az a vége hogy ő kér bocsánatot. Csúnya dolgokat tudok szegényenek mondani persze utána napokig bánom.alvás már nem megy csak nyüglődés van és unalom. Ráadás utálok várakozni :) szóval ja.... kitartás neked.
2014. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Neked/ nektek is kitartas! :) Remelem szules utan elmulik... De jobb lenne ha mar a napokban valtozna a helyzet...
2014. júl. 24. 18:06
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, jó lenne.
2014. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En is 37 hetes leszek szombaton,es mar en is sajnalom a ferjem!Mondjuk napok ota alig alszom es lehet ez is kozre jatszik!Rettento faradekony vagyok pedig nemreg olyan buszke voltam magamra hogy milyen aktiv vagyok még itt a vege felé is...Na mara ez mar elszallt!Ebedet is ugy fozok hogy behozom a szeket es neha leulok...Még a beszed is nehezen megy olyan legszomjam van!!Na es meg sorolni tudnam holnapig!Kitartast es konnyu szulest kivanok mindannyiunknak! :)
2014. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok Sorstársak! Én is 37 hetes terhes vagyok második babával, kislányom 3 éves. Férjem ma kijelentette, hogy levideózza a dühkitöréseim, üvöltéseim, és kihívja a pszichiátriát, és bevitet. De nem érti meg, hogy fáj mindenem, már sok jósló fájásom van, mégsem segít szinte semmiben. Úgyhogy már elegem van :-( De szerintem neki is :-)
2014. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én szerencsésnek mondhatom magam mert mindenben segít amikor itthon van csak sajnos a hét nagyrészében egyedűl vagyok külföldön dolgozik. Szóval ennek ellenére figyelmes csak már szegényem is fáradt és várja már hogy kezünkben legyen a pici. Nem könnyű de csajok lassan vége. Amúgy első babát várjátok?mi igen ráadás lányra készültünk és úgy nézki 36 hetesen doki már inkább fiút mondott.szóval emiatt is várjuk a véget. Szüléstől is parázok nembírom a fájdalmat amiatt is nyügös vagyok.sajnos most minden rajta csattan.de márt nem újdonság szegénynek.
2014. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen, valoszinuleg a nemalvas es az allando fajdalmak egyszeuen fusztraltta tesznek... reszletekben sokat alszom, legalabb 15 orat, dehat ha nincs meg osszefuggoen 6 ora alvas sok napon keresztul, kicsit megborulhat a rendszer. Na akkor a fajasokkal se vagyok egyedul. Olyan erzesem van mintha betont onottek volna a medenceben, folyamatosn faj valamelyik csont ott lenn. Meg mar magamtol is faradt vagyok, hogy mindig csak ez a jajongas meg jajj istenem! :D Mint vmi oreglany! De holnap megprobalom nyuglodes nelkul, panaszkodas nelkul es kiabalas nelkul vegigcsinalni a napot. Meg dokihoz is megyek holnap kivancsi vagyok mit mondd erre a faradsagra. A duhkitoreseket inkabb nem fogom emliteni. :D Nekem is eddig minden okes votl a terhessegemmel, elso baba amugy. Es varjatok mar a szules napjat? Milyen szulest terveztek? Akinek van mar 2 babaja, annak elozo teerhessegnel is volt ilyen problemaja? Irjatok, ugy orulok hogy talaltam par bajtarsat! :D
2014. júl. 24. 22:17
 8/25 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jo konyv: Szules ahol en iranyitok. Engem nagyon inspiralt, terhessegem elott kizarolag csaszart tudtam elkepzelni, aztan terhesen kezdett kitisztulni a kep, hogy a termeszetes megiscsak jobb lehet. Aztan kezembe akadt ez a konyv es sokat segitett. Meg szerencsere ketten is szultek mostanaba baratnok kozul es mindkettonek ment mint a karikacsapas. :) effektive eros fajdalmuk kb csak fel ora volt, de mindketto barmikor vegigcsinalna. Szoval en is probalok pozitivan gondolni a szulesre, meghat erosebben nem fajhat mint amit kibirunk, hiszen mi magunk fajunk, ugy ertem, a sajat testunk egy termeszetes folyamata okozza. Egy nap aztan kesz! :) En inkabb az utanalevo 15-20 evtol felek hamar valamitol. :D
2014. júl. 24. 22:22
 9/25 A kérdező kommentje:
jah meg neked akinek mar van 3 eves picije nagyon durva hogy nem segit semmiben a ferjed! En akkor nem csinalnek kajat neki, nem mosnam ki a cuccait meg semmi. Mondjuk maguktol egyik se segit sztem.Enyem is huzza a szajat, de rajottem azert, mert elszorva mondom neki hogy mibe segitsen. Pl hetvegen reggel segitsen porszivozni aztan 3 ora mulva vigye le a szemetet, megint kesobb hogy menjunk el vasarolni, megint kesobb hogy szedje fel a foldrol a dolgokat, stb stb. Aztan most rajottem, ha listat irok, miben van szuksegem a segitsegere, ugy konnyebb neki is, mert latja egyben es akkor ugy alakitja a szabadidejet.
2014. júl. 24. 22:31
 10/25 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3 éveses, Apa nem segítős. Segítene ő, csak nem tudja, hogy miben segítsen. Olyan kis mulya. Tiszta ideg ő is a szülés miatt, aggódás van, hogy ne legyen a munkahelyén a szülés idején, mert nem tudjuk kire hagyni a kislányunkat. Ha a szájába rágok valamit, akkor azt megcsinálja, de már olyan frusztrált vagyok, hogy inkább megcsinálom én, mert úgy gyorsabb, nem kell magyarázni. Úgyhogy már azért látom rossz férjnek, mert elegem van :-) Az első szülésem borzalmas volt, 16 órán keresztül vajúdtam, nem tágultam, kézzel tágítottak, úgy préselték ki belőlem a lánykám. Úgyhogy be vagyok rendesen sz@rva a szüléstől. De ez már olyan lesz, mint a karikacsapás. :-) Nektek is kitartás, már nincs sok hátra. Ki hol szül? Mikorra vagytok kiírva?
2014. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!