Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakánként zsibbadnak a...

Éjszakánként zsibbadnak a karjaim. Magnéziumhiány?

Figyelt kérdés
2007. okt. 20. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat,de ha tutira akarsz menni kérdezd a dokit!
2007. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Nem az, bár én szedek. Én sem tudok aludni, mert annyira zsibbad, hogy fáj.

Van aki azt mondja a baba nyom vmi ideget, van aki azt, hogy az alacsony vérnyomásom miatt nem működik jól a keringésem. Ki tudja? Van rá homeopátiás szer, Bovista 9 CH. 3 napja szedem, de csak egyre rosszabb:)Üdv, egy 23 hetes kismama

2007. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam a terhességem alatt, az orvosom azt mondta, ez néha a terhesség velejárója. Kérdeztem, akkor szülés után elmúlik? Válasz: szülés után még pár hétig érezhetem. Így is volt. Sajnos ez van, esetleg a homeopátia segíthet, érdemes megpróbálni! Ha nem jó az ajánlott szer, érdemes megkérdezni egy homeopátiás szakorvost! Ha nem találsz a környezetedben, itt kérdezhetsz online is:

[link]

Én sajnos ezt csak utólag tudtam meg.

2007. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
nem szerintem a magzat lépet rossz helyre ilyenkor mozgasd meg a hasad és ha utány javul akkor a gyerköc a hibás,ha nem akkor Mg hiány is lehet,de ezt a dokitol vagy védőnőtől
2007. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!