Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori a 3. trimeszt...

Mennyire gyakori a 3. trimeszterben az alhasba nyilalo fajdalom? 29 hetes multam.

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt pàrszor, ha nehezebben emeltem, vagy fáradt voltam..
2014. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha sokat gyalogoltam,akkor volt. A doki azt mondta, a méhet tartó szalagok nyúlnak,pihenni kell..
2014. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Méhszájat mikor néztek utoljára? Van valamilyen folyásod? Nem húz, görcsölget a hasad? ha ezek valamelyike fennáll, akkor szerintem orvos nézzen Rád. NEM MEGIJESZTENI AKARLAK, de jobb a biztonság, nyilván aggódsz ha kérdezel, az egyetlen aki meg tud nyugtatni az a doki.
2014. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordul, van hogy attól ahogy felkelek az ágyból, vagy ha emelem a kisfiamat. Szóval erőltetés hatására. Nem emlékszem hogy mondjuk fekvő helyzetbe csak úgy belenyilalt volna.

28 hkm

2014. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 hete nezett meg az orvos zart voltam.De akkor is szurkalt amire csak annyit mondtak, hogy no a meh.Ma voltam dokinal kerdeztem es azt mondta nem gond.Koszonom a valaszokat :)
2014. júl. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!