Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg normális az alhasi...

Tényleg normális az alhasi fájdalom a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés

Már két hete fáj a hasam alja. Ez olyan mensi szerű fájdalom, de nem görcs, csak olyan tompa fájdalom. A védőnőm, meg a dokim is azt mondta erre, hogy normális, ezt a fájdalmat azért érzem, mert most elég gyorsan növekszik a méhem, feszül, én meg elég vékony vagyok, ezért fáj. Viszont megkérdeztem a környezetemben lévő anyukákat és senkinek nem volt ilyen. Tudom, hogy meg kéne nyugodnom, ha a doki azt mondta, hogy minden rendben, de nem tudok. Akkor tudnék megnyugodni, ha más nők is, akik már voltak terhesek, ők is tapasztaltak volna ilyet. Egyébként első terhességem, azért nem tudom mit gondoljak.

31 hetes km


2011. jún. 15. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor fájt így, amikor a babám befordult farosból fejvégűbe! De amúgy is fájdogált néha, tényleg mensi-szerű fájdalom volt.

Nagyon kellemetlen volt, mintha le akarna szakadni a hasam alja. De az is lehet, hogy nyúlnak a szalagok, hiszen ez is megterheli az egész pocakot!

2011. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a második babám lesz, és igen folyton fáj az alhasam. Érdekes a fiammal nem fájt, én is szóltam a dokinak, de minden oké. Azt mondja, hogy mivel második így nehezebben bírja a szervezetem(én ilyen típus vagyok), és ha nagyon(elviselhetetlenül) fájna azonnal szóljak.
2011. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nagyon sok nô érzi ugyanezt. Ha itt a keresôben rákeresel az alhas és a fájdalom szóra majd meglàtod mennyi hasonló kérdést dob ki, és azokra mennyi válasz érkezett azzal, hogy " ez teljesen normális".
2011. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm!
2011. jún. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!