Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok, de...

26 hetes kismama vagyok, de már úgy várom az utolsó hónapot. Ti is voltatok-vagytok így?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

én úgy voltam, hogy alig birom már ki, hogy végre a láthassam-(nagyon zavart, hogy akis lábacskáit is tippeltem hogy az a ki-kiemelkedő dudor a bordámnál az az), érinthessem, kezemben tarthassam, a nagy pocakot nem tudtam magamhoz ölelni :)

aztán jött egy kósza gondolat, hogy ez még szorosabb mint egy ölelés, tehát amikor annyira szeretsz valakit, hogy "összeroppantanád", az, hogy benned van, az még ezen is túltesz és örülni kell, mert ez az időszak sem jön vissza

2014. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*bocsi, nem is ezt kérdezted


én nem vártam az utolsó hónapot, mert még minig nem voltam kész minennel, nem tjékozódtam eleget, és nem jött be, hogy akkor ugrik meg minden, duplázódik a has, meg a vizesedés

2014. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó hónapig nagyon gyorsan telt a terhesség. Elrepült, mindig volt valami újdonság, hogy már mennyit mozog, mi fejlődik most rajta/benne, melyik szerve hogy áll, nagyon lekötött a dolog. A 36. héttől, amikor már elvileg felpörögnek az események, gyakrabban kell vizsgálatra járni is, meg közeledik a szülés, nálam az idő ólom lábakon jár. Most 38 és fél hetes vagyok, de sehogy nem akar eltelni ez a másfél hét, abba meg bele sem merek gondolni, hogy mi van, ha 41 hét 6 napra tervezi a nagy találkozást a kisfiam...
2014. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a 2.babámat várom,az elsőnél is az utolsó 2 hónapot imádtam a legjobban,imádtam,hogy hatalmas a pocim,mindenki kérdezte,hogy egybe vagyok-e még,meg akkor kezdett el izgalmassá válni a dolog.:)Nagyon felvizesedtem,a párom 46-os papucsát hordtam,akkora volt a lábam,ami egyébként 38-as.:)
2014. júl. 26. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Na én pont úgy vagyok mint a kedves 3as válaszoló!!Hétfőn töltöm a 38.hetet és semmi jelem arra hogy kiakarna jönni... tuti túlhordom majd..
2014. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem minden pillanatát élveztem!!!Bár én is vizesedtem a vége felé elég durván és 10 nappal túl hordtam a fiamat,a 40.hét után inkább már azt mondanám,hogy türelmetlen voltam,mert már nagyon látni szerettem volna a kisbabámat.Most ismét babát várok és ezt a terhességet is nagyon élvezem,és minden pillanatot kihasználok ameddig együtt vagyok a picivel,hiszen ,ahogy valamelyik válaszoló bölcsen írta,ezek a pillanatok,már soha nem jönnek vissza.
2014. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 28. hét végén,és egyetlen dolog miatt várom,hogy teljen az idő,és ez a cukrom.A 24. hét óta diétázom,most kezdtek el romlani az értékek,félek az inzulintól. :-\
2014. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!