Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípőfájdalom normális?

Csípőfájdalom normális?

Figyelt kérdés

Többször érzem egy nap, hogy fáj a hasam, ilyen menstruációs fájdalomhoz tudnám hasonlítani, de csak pár percig tart és elviselhető. A tegnapi nap folyamán ehhez társult egy csípőfájdalom is. Az egész csípőmet mintha feszítették volna, olyan érzés volt, sajgott az egész, meg a gerincem alsó szakasza is. Ez is elmúlt pár perc után. Éjszaka történt 2 alkalommal is. De még most reggel is érzem, nem mondanám fájdalomnak, csak "érzem, hogy van egy egész csípőm" :D vagy zsibbadásnak nevezném, nem tudom pontosan megfogalmazni. Ez normális? És ha igen, akkor végigkíséri az egész terhességet?

A 6. hétben járok.


2014. júl. 27. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem csípőfájdalom a 3. trimeszterben volt,de az kifejezett fájdalom volt,főleg éjjel,mivel oldalt tudtam csak feküdni,és amelyik oldalon feküdtem,az állandóan megfájdult. A hormonok lazítják az izületeket,hogy majd szülésnél minden tudjon tágulni,ezért fáj mindenünk. De azt nem tudom,hogy ez már 6 hetesen is természetes-e,hívd fel a dokidat inkább.
2014. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!