Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen későn tettem le a...

9 hetesen későn tettem le a cigit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint ha ennél később tetted volna le vagy netán ha végig cigiznél. Kb 8 hetesen kerülsz összeköttetésbe a babával, szóval mondjuk még pont időben. Ha le tudtad tenni, és egyáltalán nem szívod, akkor további kitartást kívánok neked!
2014. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen , de még mindig jobb mintha végig cigiznéd!
2014. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 13. hétig dohányoztam..de csak azért mert nem tudtam, hogy babát várok. Egyből letettem...2,5 éves a lányom és makk egészséges (1x volt eddig megfázva).

Jól tetted, hogy letetted...jobb később mint soha!:)

2014. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem okoztál kárt! Nem késő sosem,de jobb előbb mint később :) ! Csak ügyesen
2014. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
IGEN. Én a gyermekvállalás előtt egy évvel letettem; mert tudtam hogy 2011 augusztusától nekiállunk majd. Az anyagiak miatt előre kellett terveznünk. Csak most lettem terhes; de nem cigiztem. Valamit valami(valaki)ért........
2014. júl. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló maga a tökéletesség :P...2 ha valaki nekem 2 évvel ezelőtt azt mondja, hogy idén gyerekem lesz, akkor lehet kinevetem és lám itt van 7 hetes...pedig 8 éve együtt vagyok a férjemmel (25 éves vagyok)
2014. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az első babámmal 8 hét,4 naposan tettem le a cigit.és makk egészséges,a másodiknál 7 hetesen,ő még pocakban van,a vizsgálatok szerint ő is az lesz. :)
2014. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon nehéz,de mindenki azt mondja,minden nappal egyre könnyebb:)
2014. júl. 28. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha nem késő! Bizonyos szempontból persze igen, későn, de nagy valószínűséggel ez még nem volt olyan szinten hatással a babádra hogy baja legyen belőle.
2014. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!