Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigis kérdés? 11 hetesen...

Cigis kérdés? 11 hetesen tettem le végleg a cigit addig néha napján szívtam egyet. Anyukák akik így voltak és be is vallják? Jól jönne egy kis bátorítás, hogy nem lett baja és nem lesz beteg.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így tudtam letenni.Teszt utàn gyengébb cigire vàltottam és csak kizàrólag hétfőnként szívtam el egy pàr szàlat amikor a pàrom itthon volt sajnos ő is dohànyzott így nehéz helyzetben voltan.aztàn 12 hetesen elhagytam a cigit ès szerencsére pàrom is.szerencsér eddig minden a legnagyobb rendben van.Kitartàs megéri!!!!én a cigi àràt összegyűjtöm és mindig veszek belőle valami hasznosat a babànak. 😊 kitartàs 25 hkm
2014. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod, bízom benne, hogy egészséges és így is marad:) boldog babavárást:)
2014. ápr. 30. 22:30
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj sokszor csak több éves korban jön elö a következménye súlyos asztma formájában.
2014. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyugi a legnagyobb kàrt akkor okoznànk ha a terheséget végig cigiznénk.Köszi kedves kérdező
2014. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Viszont boldog babavàràst
2014. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%

Azt akarod, hogy hazudjunk vagy az igazat akarod hallani?

Egyáltalán nem biztos, hogy nem ártottál a babának vele, babát vársz és nem vagy képes leszokni. Előre sajnálom szegény gyerekedet, képzelem, hogy fogsz róla gondoskodni ha ilyen alapvető dologra is képtelen voltál.

2014. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kedved utólso olvasd el még egyszer és értelmezd a kérdező íràsàt!!!Azt írta végleg letette ami azt jelenti hogy ő sem akar cigizni terhessége alatt.A kérdező arra volt kivàncsi mennyit árthatott vele eddig!!!25hkm
2014. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6-os.Szerintem attól mert valaki nehezebben tette le a cigit és várandós attól még szuper anyuka lehet belőle és gondoskodhat rendesen a gyermekéről.én így fogok tenni.mindent szeretnék neki megadni, a cigit pedig sajnálom most sikerült csak letennem.
2014. máj. 1. 09:12
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia. Mielött terhes lettem addig másfél dobozzal szívtam egy nap. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok eldöntöttem hogy mikor elmegyek orvoshoz onnantól leteszem a cigit. Így is lett. (6. héten voltam) Aztán pár hét vagy ónap után dugiba elszívtam egy héten párat, tényleg nem sokat. Ezt még a páromnak sem mondtam el.

Azóta egy szép egészséges 6,5 hónapos nagylányom van. :)

2014. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél így volt és van 2 makkegészséges gyermekem.

7,5 és 4,5 évesek és jóval ritkábban betegek, mint a más korabeli gyerekek, akiknek a szülei állandóan kérdezgetnek, hogy mi a titkunk :)

Az első meglepi baba volt, gyógyszerhiba miatt lettem terhes és akkor már 10 éve cigiztem. Ment az agyalás, hogy mi legyen velünk (8 hónapja voltunk együtt a párommal), úgyhogy nem a leszokás volt a legnagyobb gondom.

Amikor eldöntöttük, hogy megtartjuk, akkor pikk-pakk letettem a cigit, nem is hiányzott vagy 2 évig.

Majd 1-1x rágyújtottam, amikor olyan barátnőmmel találkoztam, aki dohányzott, de volt, hogy 1 hónapig nem is jutott eszembe. Azután újra terhes lettem és sajnos 1-1 szálat elszívtam az első 3 hónapban.


Egyébként ennek ellenére azt mondom, hogy a terhesség alatti dohányzás nagyon undorító dolog és ha neadjisten baja lett volna bármelyik gyerekemnek tuti, hogy minden nap szembeköpdösném magam a tükörben.

2014. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!