Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33-34hetes kismamik hogy vagytok?

33-34hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok ezt az időt? Háztartást csináljátok még? Esetleg dolgoztok? Babaszobával, babakelengyével hogy álltok?
2014. júl. 28. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elég nyomorultul vagyok.

Aludni nem tudok, oldalt fáj a hasam, háton meg elzsibbad a kezem.

Tegnap óta a fejem is olyan tompa. :S Meg 3 napja fáj a szemérem csontom.

Van egy 1,5 éves fiam, vele vagyok itthon.

Amúgy főzök, mosok. Amit kell.

Babának megvan mindene, nagy részt örökölte a tesótól.

:)

2014. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát elvagyok... :) Az eleje óta táppénzes vagyok, a munkahelyemen nem dolgozhatok kismamaként. 3. babámat várom. A háztartást csinálom, szinte minden nap főzök is.

Habár egyre jobban nehezemre esik, főleg hogy visszajött a hányinger, csak nem annyira erősen, mint az elején.

Az időjárás megvisel, de nem vészes, amikor jön a hidegfront a bébim is beindul rendesen. :)

Az alvás nekem sem megy jól sajnos. Nagyon rosszul alszok... :(

A a babaszoba és a babaholmik minden megvan. Igaz a kórházi csomagot még nem készítettem össze. :)

Te kedves kérdező hogy vagy? :)

2014. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én viszonylag jól vagyok,bár igaz ami igaz nekem is vannak rossz napjaim.Aludni én se nagyon birok,sűrűn megyek pisilni,de ami leginkább zavar,hogy türeelmetlen vagyok.Van két gyerekem(6 és 3,5)és ők isszák a levét ennek.:p

Babának meg van mindent,mostanában akarom ősszeírni mi kell majd a kórházba.

33+2hkm

2014. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

34+3 hetesen egy 4 és egy 2 éves múlt kisgyerekkel vagyok itthon. Szerencsére tök jól vagyok, tényleg, semmi bajom az ég világon. A hasam sem túl nagy, egyedül ami zavar, hogy újabban sok a savam és én is sokkal türelmetlenebb vagyok mint alapból. A melegebb napokon bedugul a fülem, az irtó idegesítő.


Mindent megcsinálok amit kell a házban, a kertben és az állatok körül is (nyilván lassabban meg több szünettel mint amúgy), egyedül a kaszálás és a gereblyézés, meg az olyan dolgok, amihez hasizmot kellene használni, azok nem mennek, arra a férjemet kérem meg.


Éjjel 3-4 alkalommal én is felkelek pisilni meg inni, de az alvással amúgy nincs gondom, a szoptatós párna az állandó átölelős-lábam közé kapós, alvássegítő "pasim" (a férjem mindig nevet rajtam, azt mondta, a végén még féltékeny lesz rá).


Babaszoba nálunk nincs, egy szobában vagyunk mindannyian (a gyerekszobát játszószobának használják csak). Még nem nagyon készítettem össze semmit, csak nagyjából átválogattam a pelusokat (moshatózunk), a ruhákat (a saját kettőm meg a tesóm három csemetéje után van minden, majd át kell őket öblíteni), a babacuccok maradéka meg még a tesómnál van (gyerekülés, pelenkázó alátét, hordozókendő, stb), azt majd az utolsó hetekben hozza át anyukám.

2014. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
úúú, nem semmi hogy már sokan a 3. babát várjátok:) Le a kalappal mindenki előtt, főleg, h még a többi gyereketek is picúr. Nekem első baba lesz, dolgozni nem dolgozok 1 hónapja, de itthon még mindent csinálok, bár egyre nehezebben. Az a baj,h rettentően vizesedek, délutánra van hogy lábra is alig tudok állni. Babaszobát még majd most kezdjük festeni, a kelengye már megvan, vagyis má csak a mellszívó hiányzik. Mikorra vagytok kiírva?
2014. júl. 30. 19:26
 6/14 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Szeptember 6 a dátum, megbeszéltem a babával, hogy aug. 20 előtt nem jön, akkor érkezik haza a barátnőm, aki majd jön segíteni a szüléskor. :)


A vizesedés ellen esetleg próbálj meg sok sárgadinnyét enni, ha szereted, az vízhajtó. Meg sokat mozogj!

2014. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

2. vagyok. Szeptember 15.-re vagyok kiírva, az utolsó uh szerint 2 héttel nagyobb a bébi úgyhogy kicsit azért izgulok. Én úgy beszéltem meg a babámmal, hogy aug. 24.-től jöhet, mert akkor lesznek itthon testvéremék, és sajnos az ország másik felében élnek, ezért jó lenne ha látnák. :)

Egyébként nekem 2 lányom van a nagyobb 8 a kisebb 6 éves.

Most kisfiút várunk. :)

2014. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Én is szept.15-re vagyok kiirva.Kislányunk lesz(1lány,1fiú már van)Én 9hete nem dolgozok.
2014. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Imádom a sárgadinnyét, akkor mondom is a páromnak, hogy hozzon:) Én szeptember 10re vagyok kiírva, aug 23a után jöhet már, addig anyáék még elmennek nyaralni. Aranyos, hogy mindenki így tervezgeti:) Elejétől fogva 3gyereket szerettetek volna? Vagy közben jött meg a kedvetek hozzá?
2014. aug. 4. 10:12
 10/14 anonim ***** válasza:

3-as vok.

NMi egyszer nem védekeztünk csak párommal és abból lett hármaska.Az elején nem akartuk megtartani,de mikor mennem kellet volna a kórházba meggondoltam magam.És nem bántam meg,alig várom,hogy a kezembe tarthassam.A tesók is várják nagyon!

2014. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!