Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetes kismamik hogy...

17-18 hetes kismamik hogy vagytok? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma léptem a 18. hétbe,és 2-3 napja érzek furcsa mozgásokat,főkánt ékezés után. Nagyon nehéz leírni pontosan milyen,mert nem pont olyan mint amit láttam,hogy kipukkannak a buborékok :))

Nekem inkább olyasmi,mintha valaki megbökne.. tegnap este pl,álldogáltam,és a szeméremdombom alatt közvetlen kaparászást éreztem egy 5mp-ig :)

Amikor hanyatt fekszem,akkor szoktam érezni furcsa dolgokat.. Vagy pl,olyan mintha remegne valamim oda bent :) mintha be lenne zárva egy szárny egy dobozba,és verdesne a szárnyával.

Hát..nekem ilyesmi :) első babám,úgy hogy fogalmam sincs mit kell éreznem,mikor,és milyen erősen,milyen időközönként :)))) Egyébként nem fáj semmim,étvágyam olyan mint terhesség előtt. A pocimra mondanám azt,hogy nem kifejezetten terhespoci. Inkább mint aki iszonyúan dagi a hasára,és nincs kedve behúzni :D



2014. júl. 23. 14:58
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ja! Úgy izgulok,hogy egy képet akartam csatolni a kérdéshez,csak elfelejtettem :))))

Ez 17+5nél készült :)

Itt látszik,hogy dagi vagyok :D

2014. júl. 23. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt a 17. betöltése. Már egyideje érzem, hogy mocorog, de második baba és így talán egyszerűbb volt, hogy mit is kéne éreznem. Háton fekve már kinyomja magát a hasam első részébe és nagyokat fordul :) Nekem is volt súlyfeleslegem, de most sokat fogytam is vele (7kg), Nekem látszódott, már 12 hetesen teljesen egyértelmű volt idegen embereknek is :)
2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 panka29 ***** válasza:
Szerintem nem is vagy dagi! terhes pocid van! Inkább én vagyok az! lassan én is betöltöm a 17. hetet, holnap! Boldog babavárást!
2014. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!