Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől lehet baja a babának?

Ettől lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Tegnap este megittam 2 dl sört és leestem a lépcsőről és a hasamra érkeztem 6 hónapos terhesen. Nem tudom hogy lehet-e baja a babának ettől.

2014. júl. 29. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lehetett.Érzed mozogni? Menj orvoshoz,és ne fogyassz sört terhesen...
2014. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés nem kamu (bár ki viccelne ilyennel) akkor igen, lehet baja a babának.


Egyébként nem tudom megérteni, hogy miért kell nagypocakos terhesen alkoholt inni.

A leeséssel kapcsolatban pedig nagyon függ attól, hogy hogyan estél, érzel-e fájdalmat, görcsölsz-e stb.


Én tutira rohannék az orvoshoz.

2014. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Margit84 ***** válasza:
100%
A sörtől nem gondolom, de az eséstől igen. Menj el szerintem orvoshoz és nézesd meg magatokat, az lenne a legbiztosabb. Véleményem, hogy mindenki ezt fogja javasolni.
2014. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát...én tuti nem itt irogatnék, hanem már tegnap este bementem volna az ügyeletre, ha mást nem egy 2 perces uh-ra vagy akár reggel, de már délután van, nem is értem a kérdést. persze hogy lehet baja a babának, de hogy pontosan mi azt mi innen nem fogjuk kitalálni.
2014. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok

és miért nem voltál még orvosnál?

2014. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Úr Jézus... Felnőtt embernek gondolod magad? Így vállaltál gyereket? Hogy leszel így felelősségteljes szülő??? Ha nincs internet,mit csinálsz? A 2 dl sör semmi,le van tojva... De hogy valaki leesik a lépcsőn és az első dolga,hogy ide írogat,az nekem durva. Józan paraszti eszed mit mond? Ha megütöd erősen a hasad,amiben bent van egy kisbaba,akkor lehet baj? Ó,anyám... Kiégtem.
2014. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Unokatesómnak ígyhalt meg a babája 5 és fél hónapos terhesen! Ő már aznap este ment a kórházba ahogy megcsúszott a lépcsőn már nem volt szívhang... Ha tényleg ilyen szörnyű vége lett a te esetednek is minnél előbb lásson orvos mert neked is komoly bajod lehet!!!

Igyekezz a kórházba!!!!! Vizsgáljanak meg minnél hamarabb!!!

S

Szorítok értetek!!!!!!!!

2014. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég fura amit írtál. Nekem ebből úgy jön le,hogy mintha azt mondanád,hogy a sör miatt estél le a lépcsőről. Én ebbe a hőségbe nagyon szeretem a hideg citromos sört,néha jól esik egy kis pohárkával,bár én alkoholmenteset szoktam venni egyet,és azt kb 3 részletbe kortyolgatom el. Nade a kérdésedre visszatérve,hát igen alkoholosat nem kellene inni de most nézzük az esést! Hát én azonnal indultam volna az orvoshoz ha hasra esek .Menj mindenképp akkor is ha nincs panaszod. 20hetes kismama.
2014. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem kamu kérdés
2014. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu!! Ma elmentem az orvoshoz és a babának semmi baja!
2014. júl. 29. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!