Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hisztek az ilyesmiben?

Ti hisztek az ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Rosszakat jósolt nekem egy jós a babámmal kapcsolatban, teljesen kivagyok.

Hihetek neki?


2014. júl. 29. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem ellenpeldam van...ismerosnek azt mondta a terhessegevel kapcsolatban,hogy minden rendben lesz..sajnos nem igy tortent...az en terhessegemre azt mondta lesznek problemaim,de amugy minden rendben lesz,igaza volt...(igaz nem kozvetlenul nekunk josolt,hanem csak erdeklodtek rolunk)

Mi rosszat mondott,ha szabad kérdezni?Mindig benne van a pakliban jo is es rossz is...elkerulni az elkerulhetetlent nem lehet,de azért ne is vedd egyáltalán keszpenznek,amit mond..

2014. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

:-D jós mondta??? :-D

Hihetsz neki...persze! Abszolút hiteles forrás a jövőt illetően!

2014. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy jós azt mondta 10 évvel ezelőtt, hogy ikerfiaim lesznek, és elveszik majd a velem sétáló pici ikerlányokat. Fiúnak fiam lett, de csak egy, és a csajok meg a nővérem gyerekei...


Én sosem hittem a jóslásban.

2014. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy van sok jós, aki egyáltalán nem tisztánlátó. Azt érezned kellett, hogy mennyire volt képben az aktuális dolgaiddal kapcsolatban. Milyen módszerrel jósolt? Kártyával? Csak gondoltál egy kérdésre, vagy beszélgettetek? Mi rosszat mondott? Mindenesetre te arra gondolj csak, hogy a babáddal minden a legnagyobb rendben van! A saját, magadba és a babádba vetett hited számít csak, más mondhat akármit....
2014. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sem jósnak sem asztrológusnak nem hiszek. Nekem is azt mondta (vagyis nem én voltam, hanem anyós) hogy októberben esek teherbe, és addig lehet még vetélés is akár. ehhez képest februárban teherbe estem, és minden rendben. Nem könnyítette meg mondjuk az első trimesztert számomra ez a kijelentés.... Marhaság...
2014. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Még a gondolatát is kerüld annak hogy valami rossz történhet a picivel.Amiben hiszünk amire gondolunk az fog bekövetkezni.Csak pozitív dolgok! Egy gyönyörű, egészséges, okos babád fog születni.Minden rendben lesz vele is és veled is.Miért is lenne másképp? Csak pozitív dolgokra gondolj, ami előre visz.Buta szövegekkel ne foglalkozz töröld a mondatokat a buksidból.Boldog babavàràst!
2014. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a jóslásban nem hiszek bármilyen témáról is legyen szó. Ne idegesítsd magad ilyeneken mert az a babának sem jó.Nem kell foglalkozni az ilyen butaságokkal,csak azzal foglalkozz,hogy az orvos mit mond .20 hetes kismama
2014. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Voltam egy hapsinal, aki rengeteg olyan dolgot elmondott,amiröl nem tudhat es igaz volt, de ezeket a jelenlegi allapotomrol, es a multamrol mondta, nem joslas miatt mentem hozza, hanem ez egyfajta allapotfelmeres volt, es egeszsegügyi tanacsadas, amikor a vegen azt mondta, hogy nem szokott a jövöre vonatkozoan mondani semmit, de valamiert ugy erzi, hogy muszaj elmondania, hogy azt erzi/latja, hogy nekem 2,5 even belül legkesöbb meglesz az elsö gyermekem, es rögtön utana a következö. Akkor voltam kb 21, es meg nagyon nem akartam gyereket, ugyhogy rendesen beparaztatott, föleg, hogy egy szamomra hiteles emberröl van szo. Viszont nem hiszek abban, hogy a sorsunk teljes mertekben elöre megvan irva, megha egy iranyvonal van is, mindig rajtunk mulik, hogy mi lesz. En ezutan mindent meg is tettem, hogy meg veletlenül se csusszon be annak ellenere, hogy stabil parkapcsolatban voltam, de meg együtt sem eltünk akkor.


Azota eltelt 5 ev, es a babaval majd jövöre szeretnenk elkezdeni probalkozni. Egyebkent egy jos a rossz dolgokat nem is mondhatna igy el, nem tünik valami hiteles embernek. A jos lehetösegekröl beszelhet, es problemakra mutathat ra, de nem ugy, hogy ez meg ez lesz, es föleg nem szabad neki erös negativ kijelenteseket tenni. Ha figyelsz az eletmododra, nem cigizel, nem iszol a terhesseg alatt, nem stresszelsz az idiota "jos" altal mondottakon, es vizualizalod, hogy egeszseges babad születik, jarsz a megfelelö vizsgalatokra, akkor aztan tenyleg nem rajtad fog mulni, es azon a hülyen sem, aki rosszat mondott.

2014. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ebben a cipőben járok! Azt jósolta, hogy lesz egy vetélésem... vagyis inkább úgy mondta, hogy lesz valami baj, szomorkodás és lehet, hogy vetélés lesz az! Közben tényleg terhes lettem és bennem van a félsz rendesen! Nagyon nagy csoda, hogy sikerült mert endometriozisom volt! Tehát bízzunk abban, hogy ez nem valós...Többet nem megyek jóshoz!!!
2014. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!