Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből még baba vagy ne...

Lehet ebből még baba vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Utolsó mensó 42 napja. Két hete első halvány pozi teszt. Tegnap uh-n semmi,csak 13 mm vastag nyálkahártya. Ma labor,hcg 520. És mindemellett csökkent a cickó fájás,más tünet nem is volt. Nagyon aggódok,segítsetek megnyugodni,vagy beletörődni,mert ez az idegeskedés semmiképp nem jó.

2014. júl. 29. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
hát ha nem voltál meghűlve akkor több mint valószínű sikerült ;)
2014. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

hcg 520

ez baba..a cicifájás erősségére ne adjál...tünetek jönnek-mennek...nekem is első terhességnél az 5. hét környékén még semmit nem láttak...lehetett egy nem túl jó gép...

2014. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A cicfájás szerintem sem mérvadó. De a hatodik héten nem kellene már látszania a petezsáknak? Nekem mondjuk már szívhang is volt akkor, (ugyanakkor a két héttel "idősebb" barátnőmnek meg csak petezsák), de nálunk tuti, hogy a ciklus elején fogant. A te esetedben meg lehet, hogy épp ellenkezőleg, azért nem látszik még.

Nagyon-nagyon drukkolok!

2014. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én a ciklus 40 napján voltam 5+4 hetes terhes és akkor már volt egy egy centis petezsák. Lehet csak később fogant pár nappal. Orvos mit mondott erre?
2014. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ma voltam megint.hcg 570,és ma már látszott petezsák.megörültünk,jó helyen van meg minden,de ujabb vizsgálatok jönnek,mert kevés az emelkedés.mi lehet velem a gond???elkeseredtem teljesen.
2014. júl. 30. 13:28
 6/21 anonim ***** válasza:

:))))))

Az mit jelent, hogy kevés az emelkedés? És az miért gond?

2014. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Elvileg duplázódnia kell naponta,nekem meg még kb.10 százalékot emelkedett.
2014. júl. 30. 13:57
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért én továbbra is drukkolok! :)
2014. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem kell naponta duplázódnia! 48-72 óra a duplázódási idő, de van hogy a 70%-os emelkedés is normális ennyi idő alatt.

Drukkolok, hogy minden rendben menjen! Kérlek majd írj ha tudsz valamit! Szorítok!

2014. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ma megint túl vagyok a több órás várakozáson,és egy újabb vizsgálaton. Ma lemérték a petezsákot,6mm. Méhen belül van,más minden rendben,viszont még mindig arra gyanakszanak,hogy elhalt. Ma másik orvos vizsgált,de mint egy állat,még mindig fáj kicsit,de már múlik. Amúgy én láttam tegnap is meg ma is és mintha nőtt volna,de lehet csak beképzelem. Labor nem volt,legközelebb kedden uh. Amúgy ha elhalna nem kéne valamit érezzek? Vagy pecsételni? Most itgulhatok addig is.

Köszönöm neketek a szurkolást,meg a támogatást,ez tartja bennem még a lelket.

2014. júl. 31. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!