Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökzsinór a baba nyakán?

Köldökzsinór a baba nyakán?

Figyelt kérdés
4d-s ultrahangon látni hogy a babám nyaka körül van a köldökzsinór. Mennyire veszélyes ez? Ez egy hete volt, de aggaszt. 34 hetes kismama
2014. júl. 30. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Elég gyakori hogy rátekeredik ,de még letekeredhet róla.

Ha az orvos nem mondta, nincs gond.

2014. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szonográfus készítette az ultrahangot, csak mondta, hogy ott van, felvételeken meg tényleg látszik, hogy nem csak előtte van a köldökzsinór......olvastam olyat is, hogy 34 hetesen már nem tekeredik le róla. Nagyon féltem.
2014. júl. 30. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
A dokit nem kérdezted?
2014. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg baba születik nyakra tekeredett köldökzsinórral, köztük az enyém is. Ne aggódj!! :)
2014. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy is született, ma már 2 éves elmúlt. Sok baba születik így minden gond nélkül.
2014. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is kétszer volt rátekeredve a köldökzsinór a nyakára. Teljesen egészségesen született, 2 éves múlt.
2014. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a dokit,hogy mit mond.

Gyerkőcömnek nem volt rajta de nekem anno hatszor volt rátekeredve a nyakamra. Ennek 26 éve :)

2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szonográfus volt a babamozin, én kérdeztem rá, mert láttam, hogy ott van. Annyit mondott, hogy a nyaka előtt van és nem gond, mert ahogy emelik a lábukat, odahúzzák magukhoz, az én kis csöppségem, meg épp beakarta kajálni a köldökzsinórt...... itthon a felvételen meg az látszik, hogy körülötte van. Jövő héten megyek a saját orvosomhoz, majd megemlítem neki, nézze meg uh-n. Úgy olvastam, nem szokott gondot okozni, de hát egy anyuka csak aggódik. Meg mondták, hogy odahúzzák magukhoz, játszanak vele.....jaj, én meg aggódjak
2014. júl. 30. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Tulspilazod.
2014. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Párom szerint is! :)
2014. júl. 30. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!