Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért lett divat a gyerek...

Mért lett divat a gyerek válalás és szülés?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Divat? Kifejtenéd bővebben mi a problémás a dologgal?
2014. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz divat alatt? Én pl imádom a gyerekeimet, akkor sem döntenék másképp, ha újrakezdeném. Nem divatból szültem, hanem mert úgy éreztem, csak így teljes az életem.
2014. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Életösztön...
2014. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pld 13 évesek azért terhesek mert másoknak van, és kb még a 7.-8. osztályban vannak még, és szülnek
2014. júl. 30. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem divat, ha 13 évesek szülnek. A nevelés csődje csak. Vagyis a nem nevelésé.

Szerencsére a 13 évesek legtöbbje még megelégszik a gyerek nélküli hétköznapokkal.

2014. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahol én élek, ott nem divat 13 évesen gyermeket vállalni. te hol élsz? Talán azt kéne revideálni.
2014. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NÁlunk sem divat és szerintem ez nem is divat kérdése. Bár ha hiszitek ha nem van egy lány, aki most nem sokára lesz 17 éves és a 3 babáját szülte most a napokban, de nem divatból tette ezt.
2014. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez legfeljebb a büdös cigányoknál szokás!
2014. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 13 voltam, amikor terhes lettem, 14 évesen szültem. Utáltam magam, az egész világot, öngyilkos akartam lenni, de nem voltam bátor eléggé... Néha úgy érzem, hogy 'de nagy kár!', mert akkor kindenki élhetné a szép kis életét és nem okoznék gondot nekik. Anyám leszart addig, utána pedig ellenem fordult. Azt hajtotta a rendôrökkel karöltve, meg az új párjával, hogy milyen egy 'útszéli' vagyok... Csak szerintem ha ô figyel rám, szeret, akkor tudta volna mi a helyzet, akkor megóv ettôl az egésztôl. 37. hétre született a lányom, anyám azt sem tudta, terhes vagyok!!!! Féltem a saját anyámtól is... Aztán nem volt ez alaptalan... Neki mellettem kellett volna lenni.. Ezeknek a lányoknak szükségük lenne a szüleikre... most 19 vagyok, nevelem a kislányom... és nem, nem vagyok jó anya... Mert néha a pokolba kívánom ezt az egészet, olyan kilátástalannal érzem. Beletörôdtem, hogy kapcsolatom nem lesz... Nem megy, nem tudok bízni... De ... áhh,a lényeg, hogy a szülôkben is van kutyaság!!!!!
2014. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!