Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Almomban orgazmus ugye nem...

Emese19 kérdése:

Almomban orgazmus ugye nem artalmas?

Figyelt kérdés

23 hetesek vagyunk, es arra ebredtem fel mintha orgazmusom lenne, vagy nem is tudom h volt -e rendes orgazmusom csak arra ebredtem h par (4-5) luktetest ereztem ott lent.

A doki nem mondta h el lennenk tiltva a szextol de miota tudjuk h itt van a pocakomban a dragank azota nem voltunk egyutt parommal.

Tegnapelott voltunk dokinal, teljesen zart volt a mehszajam!!! Legkozelebb csak 4 het mulva megyunk es nem szeretnem ha ez miatt elkezdene nyilni a mehszaj!!!


2014. aug. 1. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugi már nemnlesz semmi bajotok!!38hkm
2014. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ébren is lehetne nyugodtan.
2014. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Nem a tudatlansagom tettem fel ezt a kerdest! De ha vki mar 2 babat elveszit akkor utana mar igencsak ovatos probal lenni minden teren es jobban aggodik mint mas anyukak!
2014. aug. 1. 09:48
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem a tudatlansagom *miatt
2014. aug. 1. 09:49
 5/16 anonim ***** válasza:
a baba nem az orgazmustol fog elmenni.... ha a baba "maradni akar", erös, akkor meg fog születni..ha meg sajnos nem..akkor nincs mit tenni.
2014. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az elso ket valaszolonak koszonom a valaszat!
2014. aug. 1. 10:32
 7/16 A kérdező kommentje:

Az utolso valaszolo valaszat pedig nemdirekt toroltem, az o valaszat is elfogadom h tudatlannak nevezett, bar az aggodas nem tudom miert tudatlansag, de mindenkinek meg van a sajat velemenye.

A segito valaszokat pedig koszonom!

2014. aug. 1. 10:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Az erösebb mehösszehuzodas, ami az orgazmushoz kapcsolodhat csak az elsö par hetben veszelyeztetheti a beagyazodast, es akkor is csak kis esely van ra. Megertem, hogy nagyon akarsz vigyazni ra, de emiatt nem lesz baja babanak.
2014. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2014. aug. 1. 10:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is felmerültek annó hasonló kérdések. (Alapállapot ua, mint neked, kivéve, hogy nekem sajnos másodjára nem sikerült és elsőre is teljes tilalom volt mindenre stb. - méhszájgyengeség.) Én azt javasolom, ha kétségeid vannak, ha idegesít hafélsz hogy valami lehet, lehetett inkább hívd fel az orvosod, beszélj vele, menj el hozzá hogy megnyugodj. Minden más csak találgatás. Így jobb lesz :-)
2014. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!