Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Almomban orgazmus ugye nem...

Emese19 kérdése:

Almomban orgazmus ugye nem artalmas?

Figyelt kérdés

23 hetesek vagyunk, es arra ebredtem fel mintha orgazmusom lenne, vagy nem is tudom h volt -e rendes orgazmusom csak arra ebredtem h par (4-5) luktetest ereztem ott lent.

A doki nem mondta h el lennenk tiltva a szextol de miota tudjuk h itt van a pocakomban a dragank azota nem voltunk egyutt parommal.

Tegnapelott voltunk dokinal, teljesen zart volt a mehszajam!!! Legkozelebb csak 4 het mulva megyunk es nem szeretnem ha ez miatt elkezdene nyilni a mehszaj!!!


2014. aug. 1. 09:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mar en is gondoltam ra h felhivom, csak mivel nem lettunk eltiltva a szextol m vegulis nem mondta h tilos (gondolom ha az lenne mondta volna) ezert nem is tudom h hogyan es mit mondjak neki a teloba?! Szted?
2014. aug. 1. 16:14
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt álmomban orgazmusom, nagyon fájt utána a méhem, így inkább "igaziból" nem is csináltuk.
2014. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ma 2-3 alkalommal kemenyedett picit a pocim, meg csomoszor ereztem szurkalast a huvelyemben, igy a biztonsag kedveert bementunk az ugyeletre ahol 25 percig figyeltek egy geppel h van -e kemenyedesem v fajasom (nemtom pontosan m egyik nover ezt a masik azt mondta h melyiket nezik ezzel) , szerencsere teljesen negativ lett es a mehszajam is szerencsere teljesen zart!!!

Hozzateszem h a doki tok hulyenek nezett h mit ertek azon h arra ebredek h orgazmusom van?! Hat mondom pont azt amit mondok!

Magne b6-ot kell szednem emelt adaggal 3x2-t, es ne eljunk hazas eletet (amit eddig se csinaltunk miota itt a babonk a pocimban), hat remelem nem lesz megint ilyen, h arra ebredek h orgazmusom van (terhesseg elejen is volt mar par alkalommal ilyen),remelem h most nem ismetlodik meg ez!!!

2014. aug. 1. 21:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon nagyon egyetértek Veled, hogy elmentél én is elmentem volna. Ha még valamit mondhatok Neked... akkor a Magne B6 helyett én a Magnerotot ettem, mivel a nagy dózisú magne b6-tól nekem iszonyatos hasmenésem volt. A másik a magnézium citrát, de az csak receptre kapható doki kell hogy felírja. Örülök hogy minden rendben, szerintem nagyon helyesen tetted hogy elmentél orvoshoz. Ezúttal egészen biztosan minden rendben lesz próbálj megnyugodni és sokat pihenni és HIDD HOGY MINDEN RENDBEN LESZ! Minden jót kívánok Neked!Nem tudom hányas voltam...bocsi
2014. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod!

Hetfon megketdezem a gyogyszertarba ezt a masik fajta magneziumot amit irtal, vagy meg holnap lesetalok a drogeriaba es megkerdem ott is.

Es te mit es hogy csinaltad h ne forduljon ez meg egyszer elo h arra ebredj?

2014. aug. 1. 23:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nekem nem sikerült kitalálni semmit. Tudod "Ehes disznó makkal álmodik" szar de van. Bízni kell benne hogy mostanság ez elkerül :-)
2014. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!