Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utso mensi alapján 7...

Az utso mensi alapján 7 hetes, de valójában szerintem 3 max.3 és fél hetes terhes vagyok. Érdemes már hüvelyi ultrahangra menni? Nem korai? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az uccsó mensi szerint 7 hetes vagy,akkor valójában 4-5 hetes lehetsz.Én 5 hetesen mentem hasi Uh-ra,és már ott is szépen lehetett látni a szabályos petezsákot,úgyhogy nem korai a hüvelyi sem,de ha szívhangot is akarsz hallani,akkor legalább a 8. hétig várnod kell.Nem veszélyes a hüvelyi Uha az lenne,akkor nem alkalmaznák.24 hetes kismami
2008. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A terhesség idejét mindig az utolsó menstruációtól számítják, és olyan 8-9 hetesen érdemes nőgyógyászhoz menni, mert akkor már látni a szívdobogást (ekkorra kialakul a szívcső).

Persze, ha most elmész a petezsákot már akkor is látnia kell a nőgyógyásznak.

2008. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen már jó szívhang is volt, tehát nyugodtan menj orvoshoz, legalább megállapítja, hogy eddig minden rendben van-e. Boldog babavárást!
2008. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2008. aug. 5. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Pont az imént olvastam egy dokinak a sorait, és azt írja, hogy a 6. héttől kezdve látni a szivdobogást.Szóval ha a menszesz alapján hat hetesen elmész, és már látni szívhangot, akkor bizony hat hetes vagy.Ez tuti!
2008. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!