Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy szemölcsöm olyan...

Van egy szemölcsöm olyan helyen, ahol nagyon zavar. Le kell szedetnem. Felhívjam a nőgyógyászom, hogy mi a véleménye róla? Szabad-e ilyenkor? Vagy a bőrgyógyász tudja a dolgát?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy milyen érzéstelenítés kell ilyenkor, mit lehet mit nem.

27 hetes kismama


2014. aug. 1. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
HA zavar le kell szedetni, semmiben sem befolyásolja a terhességedet, bőrgyógyász biztosan tudja a dolgát ne aggódj. De ha szeretnéd kérd ki a nőgyógyászod véleményét is. Nyilván ha intim helyen van akkor a nőgyógyász tud segíteni ebben (hüvely környéke), de ha csak zavaró helyen van (láb, kéz, nyak, stb.)akkor a bőrgyógyász is tudja a dolgát. Nyugodtan szedessed le.
2014. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemölcsre vannak kenőcsök, ecsetelők is. Szóval nem tuti, hogy vágni kell. Én háziorvoshoz mennék a helyedben. (én sebészetre mentem vele, mondták, hogy van más megoldás is, de azt gondoltam vágják ki az a biztos. Heg maradt utána és mai napig látszik. Nem igazán gyógyult be szépen :S)
2014. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Margit84 ***** válasza:
Nekem ecsetelőt nem engedték, mert hogy szalicilsav van talán benne, és hogy nem lehet. Orvossal egyeztess, anélkül ne használj szerintem semmi recept nélkül kapható szert.
2014. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is van egy az ujjamon és 19 hetes terhes vagyok.

A doki azt javasolta, hogy még a szülés előtt szedessem le.


A krémeket, sőt a szipiszupi fagyasztó sprayt se ajánlom, én már ráköltöttem egy vagyont, egyik se vált be, már privátban leszedték volna a szemölcsöm 20x.


Szal, irány a doki! :)

2014. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb ugyanennyi idős kismama voltam, s nekem szeméremtestről szedett le a bőrgyógyász szemölcsöket, semmi gond nem volt, Lidocainnal érzéstelenített, nem konzultáltam nőgyógyásszal.
2014. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!