Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes ikerterhességnél...

8 hetes ikerterhességnél létezik, hogy már látható a pocak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen még inkább csak a puffadás látszik csak...gondolj bele, a babáid körülbelül 2-3cm!
2014. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Harmadik gyerekemmel nekem is látszott, pedig nem voltak ketten.

Könnyen lehet, hogy csak fel van puffadva a hasad, de ha amúgy nem szokott puffadt hasad lenni, akkor a különbség már látható lehet.

Az ember saját magán látja a legjobban, nekem kollégák is kiszúrták hashoz simuló ruhában.

2014. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, mert gyorsabban növekszik a méh is. Még ha nem is látszik a pocak, te már igen szűkösnek érezheted a ruhákat.

Nekem első terhességből születtek ikrek, és 8-9 hetesen vettem meg az első kismama szoknyát, annyira szorított már minden alsóruha.

2014. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasam még nem látszott, de 8 hetes voltam mikor nagyon meg voltam fázva és vártam a dokinál és ki kellett gombolni a nadrágomat annyira kényelmetlen volt. Másnaptól már kismama nadrágot hordtam, mert az kényelmesebb volt. A nagy tesónál aki csak egyedül volt a pocakban ,talán 14 hetesen éreztem, hogy nem kényelmesek a nadrágok.
2014. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!