Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszik hüvelyi...

Miért nem látszik hüvelyi ultrahangal?

Figyelt kérdés
2 pozitív teszt, vérvétel pozitív, 2- szer csinált már az orvosom uht és nem látszik a méhemben a magzat, juni 6.-án volt meg utoljára. azota már akárhogy is számolom 8 hetesnek kéne lennie :( Jövö héten újra mennem kell uh.-ra és addigra lessz még egy véreredmény. De nem értem ha méhen kívül lenne akkor is látnia kéne nem? Vagy egyáltalán hol lehet miért nem látszik és mire vár az orvosom nem értem. ha valakinél volt ilyesmi irjon pár sort.

2014. aug. 1. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérvételnél rendesen látszik a hcg növekedése? Mert már bőven kellene látszódnia.
2014. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is látszodnia kellenne már! Szorítok, hogy minden ok legyen! Irj ha bármit tudsz! Vérvétel, uh bármi!
2014. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én csak a barátnőm esetét tudom elmesélni..ne haradudj nem paráztatásképpen, de nála is ez volt.

nekem május 23 volt meg utoljára és sajnos elvetéltem spontán júli 22én.

barátnőm júni elején mensizett utoljára és nem látták a babát de a hcg növekedett. az elejétől volt kis barnázgatása majd amikor 5 napja volt kis vér is, bement kórházba, akkor sem láttak semmit, akkor már a 6. hetet kezdte.másnap reggel derült ki hogy a baba a petevezetőben van! a főorvos hosszasan keresgélte mire meglett!

sajnos szerdán el kellett távolítani :-(

őszintén kívánom, hogy nálad ne így alakuljon, sajnos mi most nem jártunk szerencsével :-( nekem második, neki első baba lett volna.


van egyébként bármi olyan tüneted, ami bajra utalna?

2014. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm lánypk. Èppen az a furcsa az egészben, hogy sem fájdalmat nem érzek se vérzésem nincs, de szerintem is biztosan elakadt a petevezetékben és azért nem látszódik :( , pedig olyan jó lett volna ha sikerül 3. lenne egy 14,4, éves mellett :). Vérvételem eddig 2x volt és a második eredménye majd keddre lessz meg addigra kell újra dokihoz mennem.
2014. aug. 2. 18:10
 5/6 A kérdező kommentje:
"lányok" - at akartam írni
2014. aug. 2. 18:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik szívböl kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön nektek a baba!
2014. aug. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!