Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 hetes elsö babás kismami...

13-14 hetes elsö babás kismamik látszik már a pocakotok? (kép)

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy kinek mekkora pocakja van :)

Gondolom magzatmozgást még nem éreztek. Én már alig várom hogy végre érezzem Öt :)

13+2 hetes kismami vagyok,töltök fel egy képet a pocakomról.Estére a puffadás miatt sokkal nagyobb.

[link]


2014. júl. 16. 09:57
1 2
 1/13 Margit84 ***** válasza:

Én most 15+2 hetes vagyok. Szerintem van egy kis zsír is rajta, amit nem tudtam már ledolgozni. Estére nekem is durva méretű lesz a puffadástól, ezt most fotóztam igaz már reggeliztem :)

[link]

2014. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én is 15 hetes pociról tudok képet mutatni, a ronda szívtől tekintsetek el légyszi :D


[link]


13 hetesen kezdett el látszani amúgy :) nekem is nagyobb ha puffadok, és állandóan figyelgetem mikor fog mozogni... hát sajna mellső fali lepény miatt később :(

2014. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Margit84 ***** válasza:
Nekem hátsó fali lepényt írtak.. de már nagyon be vagyok sózva, hogy mikor érzem végre.. Most néztem amit feltöltöttem képet, nem értem, hogy miért fordította el, hiszen állítva tettem....
2014. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor te már nemsokára érezheted ha a baba is úgy akarja :) én szerintem néha bemesélek magamnak 1-1 ilyen kaparászás szerű érzést, meglepődnék ha tényleg a baba lenne. UH-n boxol és rugdal rendesen, de sajna többnyire a lepényt gyepálja :(
2014. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nektek szépen làtszik màr a pocitok :)

Én is izgatottan vàrom màr h érezzem mozogni :)

Akkor ti újév körül vagytok kiírva?

2014. júl. 16. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
én január 6-ra :)
2014. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jaj, január 8-at akartam írni! :D
2014. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Margit84 ***** válasza:
Én január 5-re elméletileg.
2014. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés én is ennyi idős vagyok ti nem éreztek esténként kicsi izomlászerű fájdalmat pocak és derék környékén nekem mindig este jön elő.meg a hajnali vizelet űrítés kicsit fájdalmas érzem is olyankor nagyon tele van a hólyag és utána fájdogál picit a hasam alja .Ti nem tapasztaltok ilyet?
2014. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Margit84 ***** válasza:
Estére kicsit fájdogál nekem mert elfáradok, és ezért iszok egy sandoz magnézium pezsgőtablettát. holnap megyek dokihoz és iratok fel magnéziumot vele, mert gondolom receptre olcsóbb is. Hajnalban én is mindig kelek, hogy nagyon kell wc-re menni, de még nem tűnt fel, hogy fájdalmas lenne. Majd ha nem felejtem el hajnalban megfigyelem neked, és megírom a tapasztalatot.
2014. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!