Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg attól volt a...

Valószínűleg attól volt a vérzés, és nem lesz semmi baj, ugye?

Figyelt kérdés
A 7. hétben vagyok, egy héttel ezelőtt volt egy kis vérzésem, de csak egyszer, és azóta használom az Utrogestan hüvelykapszulát és nincs semmi panaszom. Sokára jött a baba, és a leleteimet átnézve mindenhol alacsony volt a progeszteronom.
2010. jan. 11. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg az alacsony progiszint miatt véreztél.

Ilyenkor én azt csinálnám, hogy bár nincs vérzés, tehát az Utro használt, de ez még nem garancia arra, hogy fejlődik a baba. Sajnos tapasztalat. Ezért másodízben már úgy csináltam, hogy elmentem 7 hetesen UH-ra, ahol 7 hetesnek megfelelő mérete volt, rá 1 hétre újabb UH-on voltam, ahol 8 hetesnek megfelelő méretet mértek. itt nyugodtam meg igazán, előbb sajnos nekem nem ment.

Legalább 2-szer nézetsd meg magad.

20 hetes kismama

2010. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben jártam. 6év után sikerült teherbe esnem nekem is.5 hetesen volt egy nagyon kevés barnázásom, ami el is múlt mire felértem az ambulanciára. Én is Utrogestan-t kaptam és magne b6-ot a görcsökre.Azóta nem véreztem és már most hagyom el a hüvelykapszulát is. 12hetes vagyok.

Ha elfogadod a tanácsom, akkor most 1-2 hétig ne csinálj semmit. De szinte szó szerint. Feküdj, feküdj, és feküdj!!Nagyon fontos. És ne idegeskedj, próbáld lekötni a gondolataidat. Lazíts. Ha az a gond hogy nem termelődik elég sárgatest hormon, akkor az Utrogestan biztos segít. Ha más baj van, akkor viszont sajnos nem lehet ellene tenni. Viszont fontos hogy ne idegeskedj feleslegesen.

Nyugodj meg!

2010. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ideges, pont azért, mert ha ennek a babának el kell mennie, el is fog. De biztos, hogy velünk marad!!!

Pénteken töltöm a 8. hetet, és hétfőn megyünk uh-ra. Már én is nagyon szeretném látni, hogy minden rendben!

Köszönöm!

2010. jan. 11. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

NEkem Duphastont adott a doki, amit 12. hétig kellett szedni. Szerintem az is segít megtartani a babát, illetve elősegíti a fejlődését.

Remélem, hogy minden rendben lesz!

Minden jót!

(35 hetes mami)

2010. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!