Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező a fogorvosi vizsgálat...

Kötelező a fogorvosi vizsgálat terhesség alatt? Mi a következménye ha nem megyek el?

Figyelt kérdés
Egy hónapja megcsináltattam az összeg fogamat. A dokim mostanában nem lesz.
2014. aug. 2. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kötelező, bár a védőnők nagyon kardoskodnak érte, hogy legyen meg a pecsét. Ha viszont van szuvas fogad az könnyen okozhat koraszülést.
2014. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Ez mindenkinek szíve joga. Ha elmegy elmegy, ha nem nem. De legalább ilyenkor rendbe szedik az ember fogait. Annyi kiamát, anyukát látok, hogy rosszak, ki vannak rohadva a fogai, vagy ki vannak húzva...

Nekem hánynom kell az ilyentől, vissza taszító! Ez az anyukát minősíti. Ingyen van a fogászat, csak időbe el kellene menni.

Ne jöjjön senki azzal hogy genetika. Akkor is ha pici lyuk van, elmegy időben, ingyen betömik, s nem fajúlni odáica dolog, hogy kirohad.


Kicsit kamunak tűnik a kérdés...

8 hónapig nem lesz a fogorvosod.... Van helyettes aki bepevsétel!

2014. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező és semmilyen következménye nincs annak, ha nincs pecséted. Annak lehetne következménye, ha nem kezelnék a rossz fogadat, de nálad ez nem áll fenn.
2014. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező.

De ilyenkor sokszor gyulladt az így, meg könnyebben romlanak a fogak is.

Nekem semmi baja nem volt a fogaimnak, mosom is rendesen, de 3 napja az egyikből letört egy darab. Fájt mint a ...!

Fogorvos betömte, de mondta , h reméli nincs valami repedés a gyökerén, mert ilyenkor nem röntgeneznek, ha visszatér a fájdalom, ki kell húzni. :(

2014. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező,én sem voltam,mert tökéletesen a fogaim soha nem volt vele gondom.
2014. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!