Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony testalkatú kismamik?

Vékony testalkatú kismamik?

Figyelt kérdés

Nektek milyen a pocitok?

Csak nekem van icipici pocim?

30hkm


2014. aug. 2. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hátén az elején voltam vékony, de sikerült összeszednem pár kilót :) tehát így nem tudom ennyire jöhetek szóba...nekem elég nagy pocakom van, de már a 15. héten látszott. de láttam olyan 26 hetes kismamát akinek akkora hasa volt mint nekem 15hetesen, ránézésre ne mondtam volna meg hogy mennyi idős :) azt olyan 38 hetes kismamát is láttam akire mx 25hetet tippeltem volna, magamból kiindulva :) mind a ketten vékonyak. nyugi legalább kisebb mértékbe nyúlik a bőröd és csíkosodsz majd.
2014. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy hasam volt!! Pedig 53 kg al szültem...úgy látszik nem ettől függ, hanem egyéni... Ha és 3.7 kg lett a baba, szóval nem volt kicsi
2014. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül nincs csíkom és lapos a hasam
2014. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért pici? Mekkora? rakj képecskét róla
2014. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pici volt, még a végén is. +13 kg jött fel, de alig látszott az is. Semmi csíkom nincs, a hasam is szép maradt. 3 kg 50 centis baba lett, mindig minden eredményem tökéletes volt.
2014. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!