Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad vajat enni terhesen?

Szabad vajat enni terhesen?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom hogy tejet csak fozve vagy pasztorizalva lehet inni.Es a vaj az nyers tejbol keszul nem?!
2014. aug. 2. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Kezeletlen tejet nem terhesen sem szabad inni.
2014. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen lehet, ahogy túrót, joghurtot, kefírt is. Múltkor a túrót kérdezte valaki, hogy ehet-e túrós sütit. Nyugodtan eheted.
2014. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen de pl a turot a keszitesenel fozik is ugy tudom...
2014. aug. 2. 19:11
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Basszus ennyit variálni.

Egyél ami jól esik és kész.

2014. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted a vajat amit boltba veszel nem kezeli??Gondolj bele hamar tönkre menne szóval nem éri meg a gyártónak.. nyugi nem lesz semmi bajod.... 38hkm
2014. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de akkor mit eszel, ha még a vajtól is félsz? Szerinted, ha végzetes lenne a vaj fogyasztása terhesen, akkor nem mondta volna el az orvosod/védőnőd? De ha nekünk nem hiszel, kérdezd meg anyukádat, hogy evett-e vajat. Ha még mindig félsz, akkor egyél margarint.
2014. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 gabszem ***** válasza:
82%
nyugodtan egyél bármit amit megkivánsz, kivéve nyers hus, nyers tojás, házi tej forralás nélkül.
2014. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos hogy anyukam mindent evett,ugyanugy ahogyan a nagymamam is,mivelhogy akkor meg nem foglalkoztak ilyesmikkel.....de en ugy vagyok vele hogy inkabb nem eszem meg ha nem szabad,nehogy majd utanna sirankozzak hogy barcsak jobban odafigyeltem volna! Amugy en sem jokedvembol nem eszek meg terhesen bizonyos dolgokat,pl a csipos fuszereseket(amit amugy nagyon szeretek).Es ugyanigy leszek amajd a szoptatasnal is.....amit nem lessz szabad inkabb nem eszem,ennyit ki lehet birni!
2014. aug. 2. 21:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2014. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Házi majonézre gondolnak a cikkben..

2014. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!