Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad vajat enni terhesen?

Szabad vajat enni terhesen?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom hogy tejet csak fozve vagy pasztorizalva lehet inni.Es a vaj az nyers tejbol keszul nem?!
2014. aug. 2. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csípőset miért nem eszel? Én ettem rengeteget. A védőnőm mesélte, hogy ő mindent erős Pistával evett, mert úgy kívánta. SEmmi baj nem lett belőle.
2014. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt mondjak hogy olyankor a magzatviznek is olyan ize lessz,es a baba fanyalog odabenn.Egyebkent mas gond nincs belole csak a picurkamat szeretnem ettol megkimelni.
2014. aug. 2. 23:13
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Jobban jársz ,ha egész terhességed alatt nem eszel semmit.
2014. aug. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De akkor eceteset, keserűt és savanyút se egyél, ha ezen logika alapján gondolkodsz. Egyébként ez a magzatvíz dolgot én meg tudom cáfolni. Terhességi cukros voltam, így nem ettem édességet a 24. héttől, amikor 39 hetesen elfolyt a magzatvizem, annak mégis olyan édes illata volt, hogy még mindig az orromban érzem, és míg élek nem felejtem el. Pedig az nap is ettem egy jó nagy adag csípős gulyást. A férjem takarította ki az ágyból a magzatvizet a szülés után, és ő is mondta, hogy még akkor is émelyítően édes illata volt.
2014. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!