Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés, kézzsibbadás,...

Vizesedés, kézzsibbadás, fájdalom. Tapasztaltok hasonlót?

Figyelt kérdés
én 22 hetes vagyok és már 10 kiló plussz van rajtam,nagyon erősen elkezdtem vizesedni,és ezek mellett éjjel már nem alszok a kezeim zsibbadásától és fájdalmától..van hogy be sem hajlik a középső újjam..ha esetleg van köztetek hasonló panasszal valaki szivesen várom hogy mi volt amivel enyhült a tünet..
2014. aug. 3. 03:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon bevizesedtem a tehesség alatt, illetve az ujjaimban olyan erős izületi gyulladás lett, hogy reggelente nem tudtam kinyújtani az ujjaimat. Egyre erősebben fájt. Majd nappalra kicsit bejáratódtak, de nem tudtam úgy használni őket pl. szorítani, nem tudtam tollat fogni, írni, meg ilyenek. Az orvosom meg nem mondott rá semmit. Így vártam. Mikor megszültem, ahelyett, hogy jobb lett volna, még jobban fájt, különösen reggelente. Na, ekkor kezdtem el aggódni, és elmentem a házi orvoshoz. Aztán mivel közbejött egyéb dolog, nem mentem már vissza hozzá, mert nem volt időm vele foglalkozni. És egyszercsak azt vettem észre, hogy elmúlt. De ez kb. szülés után 3 hónappal volt..
2014. aug. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kéztő-alagút szindróma. Terheseknél gyakori. Szüléskor általában magától gyógyul.

Polcold fel a káros éjszakára!

2014. aug. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*karod
2014. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ami nekem bevált vizesedés ellen :

egy napig csak héjában só nélkül főtt burgonyát egyél

másnap tuti pisilni jársz majd egész nap

és a vizesedés is jobb lesz:-)

2014. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az utolsó három hónapban éjszakákat sírtam át miatta attól féltem nem tudom megfogni majd a babámat.Nekem ecetes vizesruha segített kicsit lefekvés előtt meg félig ülve aludtam így nem keltem olyan sokszor.Szerencsére szülés után egyből elmúlt
2014. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én már 1 hónapja szenvedek és már kivagyok merülve a sok éjszakázástól..igen a kéztő alagút szindrómát olvastam hogy akár az is lehet a bajom.előző két terhességemnél nem volt ilyen és most újdonság volt számomra mivel nem az a tipikus terhes tünet. nekem főleg a bokám és lábfej vizesedett be a legjobban és tegnap tettem rá vizes fáslit feküdtem vele majdnem egész délután és jobb is lett
2014. aug. 4. 06:00
 7/8 anonim ***** válasza:
vérnyomásod rendben?engem toxémiával befektettek az utolsó 2 hétre
2014. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen a vérnyomásommal minden okéé szinte tökéletes..épp tegnap voltam belgyógyászatin,és ott is jó értékem volt.
2014. aug. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!