Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. héten keresztcsonti...

19. héten keresztcsonti fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Eddig semmi ilyen problémám nem volt, ma du-án jött a semmiből. Semmi egyébb panaszom nincs, ami eddig ne lett volna.
2014. júl. 31. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Kb. 19. hét óta jelentkezik nálam is. Hol ritkábban, hol gyakrabban. Nekem jóga után el szokott múlni. Lehet, hogy rossz testtartás miatt fájdogál. Persze nem vagyok orvos, csak én is átéltem ezt. Üdv.: egy 23 hetes kismama
2014. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj egy ideje. Hol jobban, hol kevésbé.
2014. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még nem töltöttem be a 18. hetet, de már egy ideje érzem néha, igaz második babám, és valahogy minden kellemetlenség hamarabb jön.
2014. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Nekem is 2. terhességem, de teljesen más mint az első. Ott ilyesmi problémám nem volt, de volt helyette más.
2014. aug. 2. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!