Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki lánnyal volt terhes az...

Aki lánnyal volt terhes az édeset vagy a savanyút kívánta jobban? Mit etettek szívesebben?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Második lányommal vagyok 39. hetes kismama, mindig mást kívántam. Egyik héten sósat, másik héten édeset. Savanyút is sokat eszek, szerintem erre nem lehet adni.
2014. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sósat és a savanyút. (Ezek alapján mindenki fiúra tippelt, mégis kislányunk lett.)
2014. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
édeset, de annak ellenére, hogy csokiimádó vagyok, nem a csokit és a sütit kívántam, hanem inkább a gyümölcsöt, de azt ipari mennyiségben! kilószámra ettem a barackot, epret, dinnyéből az 5 kilósat egyszerre is megettem (a húst nem birtam megenni és a fűszresebb kajákat sem, sokkal sótlanabbul is főztem, mert nekem még az is sós volt, ami a férjem szerint nem eléggé sós)
2014. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A lányommal az édességet kívántam, de a fiammal pedig egyszerre édeset savanyúval pl.: gyümölcs tortát ubival vagy nápolyit vegyes vágottal

Szóval erre nem lehet adni

2014. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A lanyommal az edeset(peksütiket, muffint) fiunkkal most sosat...:)

28 hkm

2014. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod komolyan, hogy van bármilyen összefüggés?
2014. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3FIAMMAL IS KIVÁNTAM AZ ÉDESSÉGET DE TALÁN NEM ANNYIRA MINT A LÁNNYAL.VELÜK INKÁBB GYÜMI JOGHURT SOS,LÁNNYAL MEG CSAK A CSOKIS DE VALAMI ELKÉPSZETÖ MODON ÉS MENNNYISÁGBEN-VAN AKINEK BEJÖN.
2014. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Édes et :) mar 9 hós :)
2014. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Minden nap megettem egy kiló mandarint, és meg voltam őrülve mindenért, ami csípős.
2014. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igazabol.. en mindent utalok ami cukor,de a kv-t extra cukrosan iszom...

inkabb a tesztakra vagyok raallva,mindenfele szosszal...es chipsre :D

bar eddig 6kg-t fogytam,egy se jott vissza..

20hkm

2014. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!