Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen tegnap a...

Kométa kérdése:

7 hetes terhesen tegnap a doki 20 mm petezsákot és 7 mm szikhólyagot látott. Egy hét múlva kell visszamenjek. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Első baba, nagyon félek a jövőheti ultrahangtól :(

2014. aug. 3. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Simàn lehet baba egy hét múlva.Nekem a 24. ciklusnapon fogant a picim és 7 hetesen nekem is csak petezsák meg szikhólyag volt,8 hetesen meg dobogott a pici szíve :)
2014. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy később volt peteérésed,ne aggódj :)
2014. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 3. 11:28
 4/16 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Orvos mit mondott? Ciklusaid hany naposak atlagban? Tudod, mikor volt peteeresed? Hanyadik ciklusnapon teszteltel eloszor pozitivat?

Bizz benne, hogy minden rendben lesz!

2014. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta,hogy jövőhétre mindenképp kell látszodjon az embrió is, mert ha nem fog,akkor van probléma...megijjedtem,majdnem sírtam és akkor mondta,hogy ne rohanjunk annyira előre,jövőhétig még sok van... 27-28 naposak a ciklusaim,30-ik napon volt először pozitív a teszt, halvány csíkkal. Egy hét múlva teszteltem megint,akkor már szép sötét csíkok voltak. 5 hetesen voltam dokinál 6,5 mm petezsák volt akkor,most meg 7 hetesen a fenti adatok... Megpróbálok nem idegeskedni, mert tudom hogy Picipötty érezheti...így nevezzük :) reménykedem,iszom a vitamint, pihenek, imádkozom...
2014. aug. 3. 18:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Tenyleg probalj meg megnyugodni. Remeljuk, tenyleg csak kesobb fogant. Viszont az is elofordulhat, hogy megallt a fejlodesben, hiszen a ciklusaid szerint kb. kozepidoben van peteeresed. Kerlek, ne haragudj, nem megijeszteni akarlak, de ez is elofordulhat. Tenyleg a legjobb, ha megnyugszol es bizol. Gondolok rad!
2014. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál... Ismét nőtt a petezsák, a szikhólyag is, alatta embrió kezdeménnyel de semmi szívhang :( viszont nekem semmi tünetem rossz értelemben, sem görcsölés, sem vérzés. Szerdán kell visszamenjek, amikor még egy doki megvizsgál,mert azt mondta két különálló vélemény szükséges a megszakitáshoz...de még mindig bíztatott... Ez a legrosszabb,hogy nem mondanak semmi konkretumot, ez a varakozas kikeszit... :(
2014. aug. 10. 15:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon sajnalom. En azt hiszem, 8 hetesen mar kell lennie szivhangnak. (mar 7 hetesen is, ha a mensijeid 28 naposak) Valoszinu, megallt a fejlodesben. Sajnos van ilyen, nagyon gyakori. Szinten elso baba, nalam is megallt a fejlodesben, 4 hete mutottek. Teljesen nem akarom elvenni toled a remenyt, de jobb, ha felkeszited magad lelkiekben, amennyire lehetseges.
2014. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat. Sajnalom,hogy veled is ez volt...felkészülök mindenre,ez a varakozas talan erre az egyre jo. Meg harom nap, a remény csak utána hal meg...
2014. aug. 10. 18:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked!

De jobb ha felkészülsz a rosszabb esetre.

Majd írj mi volt!

2014. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!