Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgás számolás, most...

Magzatmozgás számolás, most akkor fontos számoljam vagy tényleg csak azért van, hogy a kismama ne unatkozzon?

Figyelt kérdés
Szerdától kéne számolnom 20 magzatmozgást! De ismeröseim akik szültek nekik az orvosuk azt mondta, hogy csak azért van, hogy a kismama ne unatkozzon. Valaki csak 4 napig foglalkozott vele valaki hozzá se ért mert, hogy folyamatosan mozog a baba akkor minek..Szerintetek?

2014. aug. 4. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
én is csak pár napig számoltam, nekem azt mondta a doki, csak ha 5nél kevesebb akkor hívjam
2014. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én is elkezdtem volna számolni, csak mindig belekavarodtam, hogy ez mot ő, vagy a beleim, most volt valami, vagy csak beképzeltem..utána kiakadtam, hogy szinta alig mozog, leginkább ha édeseket, cukrosakat eszek, vagy volt már, hogy romlottat véletlen, olyankor van mozgás rendesen.

ezt jeleztem a dokinak, aki csak legyintett egyet, hogy akkor van baj, ha van nap, hogy nem érzi. tehát ha minden nap érzek egy kicsit, az már jó. szóval ennyire foglalkoznak vele...

de olvastam itt olyat, hogy az mentette meg egy magzat életét, hogy az anyuka paramami volt és nagyon ráment a dolgokra, hogy igenis nézzék meg, ellenőrizzék..


a lényeg, hogy megszületve meg azon avgyok, hogy túl sokat kalimpál, amikor letsezem, olyan mintha futna, jár keze lába, levegőt gyorsan veszi

2014. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem számoltam sokáig,mert csak kérdezték : mozog?Mondom mozog.

És ennyi

2014. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én azért tudom, hogy mikor mozog a baba és mikor épp a beleim. Eléggé különböző nálam a kettő!


Csak azt nem tudom, hogy ami 1 percben van 2 mozgás azt 1-nek vagy 2-nek számoljam! Illetve barátnőim totál más milyen papirt kaptak..Ugyan ott van a terheskiskönyvben a magzatmozgás számolás..De akkor minek a külön papir ami bonyolultabb?

2014. aug. 4. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ket gyerekem van, egyiknel sem szamoltam.
2014. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett szamolni.bar mozgott is eleget!:-)
2014. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem is mozog rendesen elég hiperaktív! :)


De Védőnőm meg szigorúan kéri, hogy számoljam meg vinnem kell majd hetente a papirt, hogy mennyit mozgott. De nem magyarázta el normálisan, hogy hogyan számoljam. Meglepődtem mikor ismerösök kacagtak egyet mert ők nem számolták mint irtam valakinek azt mondta a védőnője, hogy ez csak azért van, hogy a kismama ne unatkozzon!


Csak nekem van ilyen védőnőm aki szigorúan kéri, meg hogy ezt vinnem kell magammal majd a kórházba, hogy enélkül el se induljak!

2014. aug. 4. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyiknél sem számoltam. Most járok a harmadik várandóságom vége felé.

Ha érzed rendesen mozogni, akkor nagy baj nem lehet.

2014. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem számoltam, láttam a kiskönyvben, hogy van ilyen, de nem foglalkozott vele se a védőnő, se a doki. Bár az én fiam is mozgott eleget, nem féltem soha, hogy gond lenne, aktív volt nagyon.
2014. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha nem számoltam.
2014. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!