Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn derült ki, hogy 5...

Hétfőn derült ki, hogy 5 hetes terhes vagyok. Körülöttem mindenki az abortuszra szavaz csak egy problémám van hogy anyám a törvényes gondviselőm de nem vele lakom és nem engedi hogy elvetessem, CSAK anyám járulhat hozzá vagy más is akivel lakom?!

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 23:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Aza. Na es miből, hol es hogyan tervezed nevelni akkor a gyereket munka, lakás es jovedelem nelkul?
2014. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Az abortuszra, vagy a gyerekre szavazol nemmel? Nem teljesen értem.
2014. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Na szóval, nagymamámmal élek de nem a törvényes gondviselőm hanem anyám! De ő nem engedi az abortuszt, ilyenkor is tud valamit intézkedni ez esetben nagymamám vagy akkor meg kell tartsam?! Mivel anyám nem egyezik bele!
2014. aug. 8. 07:45
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyszer, utoljára. Ha kiskoru vagy es anyád nem engedi az abortuszt, akkor be kell menned a gyamhivatalba, ott majd engedélyezik.
2014. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Én sem akarom elvetetni!!! Ma megyünk a családvédelmishez nagymamámmal! Ha most elmegyünk oda,akkor nagymamám is tud intézkedni,vagy csak anyám??
2014. aug. 8. 08:15
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha te sem akarod elvetetni, akkor minek is mész a családvédelmishez????
2014. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Mert már van időpontunk..
2014. aug. 8. 10:59
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Baxd meg neked annyi agyad nincs, mint egy ovodasnak. Legalább ötször le lett írva, hogy ha anyáddal nem értesz egyet akkor kell a gyamhivatal. Ha anyád nem akarja az abortuszt es te se, akkor mi a problema? Mondjuk ennyire buta embernek nagy hiba gyereket vállalnia.
2014. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Ki a buta te?:DDD Szart se tudsz rólam akkor meg ne ítélkezzél felettem ;) Te nem érted kérdésemet ember:D

Vágom hogy el kell menni oda:DDDD ne nézz már agyhalottnak-.- ja és ha már ennyire tudod mennyire "buta vagyok" akkor biztos te lehetsz az:D

2014. aug. 8. 14:53
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy van időpontod, nem kell elmenned! Sokan vannak olyanok is, akik a kórházból az altatás előtt fordulnak vissza. Azt siratnád egész életedben, hogy egy hülye időpont miatt elvetetted a gyereked, akit tulajdonképpen mind te, mind az anyád mint tv. képviselő megtartana??

Tudod, hányszor lesz még olyan az életedben, hogy valami miatt nem mész el egy időpontra?...

A csv-s meg valószínűleg nyugtázza majd, hogy meggondoltad magad, esetleg még örül is neki.

2014. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!