Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn derült ki, hogy 5...

Hétfőn derült ki, hogy 5 hetes terhes vagyok. Körülöttem mindenki az abortuszra szavaz csak egy problémám van hogy anyám a törvényes gondviselőm de nem vele lakom és nem engedi hogy elvetessem, CSAK anyám járulhat hozzá vagy más is akivel lakom?!

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 23:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
97%

Tehat en nem ertem a kerdesedet? Aha. Lássuk.

Alap kérdésed:

" Körülöttem mindenki az abortuszra szavaz csak egy problémám van hogy anyám a törvényes gondviselőm de nem vele lakom és nem engedi hogy elvetessem, CSAK anyám járulhat hozzá vagy más is akivel lakom?!"

Esküszöm, ebből nekem, meg szerintem mindenki másnak az jon le, hogy te abortuszt akarsz, anyád meg nem.


Újabb komment, tőled: " A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy anyám nem engedi az abortuszt!"


Valahogy ugy tűnik, abortuszt akarsz, anyád meg nem.


Itt mar kezdesz bekattani: "A kérdező kommentje:


Na szóval, nagymamámmal élek de nem a törvényes gondviselőm hanem anyám! De ő nem engedi az abortuszt, ilyenkor is tud valamit intézkedni ez esetben nagymamám vagy akkor meg kell tartsam?! Mivel anyám nem egyezik bele!" , aztan fel órával később"

A kérdező kommentje:


Én sem akarom elvetetni!!! Ma megyünk a családvédelmishez nagymamámmal! Ha most elmegyünk oda,akkor nagymamám is tud intézkedni,vagy csak anyám??"


Annyira hulye buta pitsa vagy, hogy az mar faj. Szerencsétlen gyerek, ha megtartod, elore sajnálom ilyen agyatlan anyával.

2014. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Húzz már innen :D Lehet többre fogom vinni mint te :D

Agyatlan vagyok?! Hahahaha életed legjobb vicce esküszöm

Lehet jobb ha el hallgatsz és elmész innen a nyomorékságoddal

2014. aug. 10. 10:36
 23/30 anonim ***** válasza:
96%
Hat en nem17 eves hülyegyerek vagyok, aki dug orrba szájba, védekezni meg nem tud es gyerekként a semmire gyereket szul.
2014. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

1.Semmi közöd ahhoz,hogy hány évesen szexelnek az emberek(törődj a saját dolgoddal)

2.ahhoz sincsen semmi közöd hogy ki védekezik és ki nem,így is úgy is beszokott csúszni egy gyerek! (nem egy embert ismerek)

3.Lehet jobban állunk anyagilag mint te,vagy nektek is van Franciaországba Hoteletek?:D

2014. aug. 10. 11:31
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"1.Semmi közöd ahhoz,hogy hány évesen szexelnek az emberek(törődj a saját dolgoddal) "

Nos, feltettel egy kérdést, en pedig segítőkész en válaszoltam.


"2.ahhoz sincsen semmi közöd hogy ki védekezik és ki nem,így is úgy is beszokott csúszni egy gyerek! (nem egy embert ismerek) "

Mint fent.


"3.Lehet jobban állunk anyagilag mint te,vagy nektek is van Franciaországba Hoteletek?:D"

Anyadékhoz lehet, hogy jobban állnak, nekik lehet, hogy Franciaországban hoteljuk van. Neked semmis nincs. Mellesleg anyadékhoz sokat nem gpfignak neked segiteni, ha most sem velük laksz. 17 évesen te nulla végzettséggel a semmire vállalsz egy gyereket.

2014. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Kamulady, ha ilyen gazdag vagy, miért a nagyidnál dekkolsz? Tudod, nyáron Riviéra, haverok,buli,fanta... Kezdesz önellentmondásos lenni, pedig én eddig tényleg segíteni akartam... :-(
2014. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Kamulady HAHAHA, nem anyámnak van hotelja Franciországba hanem mamáméknak akivel lakom ;)

Ha ennyi "kamuladynek" mondasz akkor adhatok egy pontos címet menj el Franciaországba menj be a hotelbe és majd keresztanyám szíves örömest fogad :*

2014. aug. 18. 22:15
 28/30 A kérdező kommentje:
Attól hogy nektek nem jött be így az élet nem kell már is le kamuzni mert szart se tudsz rólam szóval ha nem tetszik tartsd meg magadnak a véleményed :D
2014. aug. 18. 22:17
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

AnYus borogass

...

2014. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
69%
Mi lett?
2016. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!