Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ciki lemondani a...

Szerintetek ciki lemondani a szülészorvost?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok. A terhességem alatt költözködtünk, másik városban kórházban is feküdtem,úgyhogy sok orvos keze alatt megfordultam. Éppen ezért úgy gondoltam, hogy jó lenne egy saját,fogadott orvosnál szülni, aki ismeri a kórtörténetemet és akinél teljes nyugodtságban megszülhetek. Találtam is egy orvost, kedves,nincs is gond vele, de csupán 2-szer voltam eddig nála, még egy alkalommal megyek majd hozzá terhesgondozásra és nem alakult ki az a bizalmi viszony, amit vártam. Anyagilag is megterhelő lenne most a dolog mert jöttek nemvárt kiadások (az autó szervizben van,mosógép tönkrement) és kb már jobban aggódok amiatt, hogy hogyan gazdálkodjuk ki a szülés árát, mint hogy mi lesz a szülésen:D Nem feltétlenül érzem azt most már, hogy saját orvos segítségére, támaszára lenne szükségem,úgyhogy arra gondoltam, hogy lemondom. Valaki járt már így?
2014. aug. 7. 06:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Te döntésed, senki nem szólhat bele.Ha így gondolod és jónak làtod, csináld így.Aki éppen a szülőszobán lesz ő is el fog látni és becsületesen lefogja vezetni a szülést.
2014. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat ciki akkor lesz, ha épp o lesz ügyeletes amikor szülsz.... De a te döntésed
2014. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kevdes első! Köszi a megerősítést, én is így gondolom, akármelyik orvos is legyen bent, nyilván mindegyikük a problémamentes, könnyű szülésre és a baba egészségére fog koncentrálni! Maximum nem tutujgat,végzi a dolgát és ennyi, de nem is vagyok az a "babusgatni" való fajta:)

Hát igen, ha ő lesz épp ügyeletben az érdekes szitu, de remélhetőleg egy vicces beszólással lerendezi a dolgot aztán szülünk:D

2014. aug. 7. 06:57
 4/11 anonim ***** válasza:

En is pont ezen gondolkodom kerdezo.. jovo honapban dokit valtok,es ossz vissz 3-4* fogok vele talalkozni

20hkm

2014. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, szerintem naivság azt várni hogy egy vicces beszólással lerendezi, sőt, lehet úgy se fog állni hozzád mint alap esetben állna egy tényleg csak szülni beesett nőhöz. Te tudod,én kínosan érezném magam.
2014. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...nem mondanám magam naivnak, ismerem a doki stílusát, nem egy mogorva, idős, osztályvezető főorvosról beszélünk...amúgy meg elég kicsi az esélye egy megyeszékhely kórházában hogy pont amikor szülök pont ő legyen az ügyeletes...ha ennyire negatív és parázós lennék akkor nem tudom milyen lenne az életem...de ha így is alakul,akkor is köteles ellátni, nem várom el hogy pátyolgasson, egészségesen szülessen meg a gyermekem és kész,végezze a dolgát.De persze mindenki más, megértem,hogy neked kínos lenne.
2014. aug. 7. 09:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha normálisan megmondod, hogy nagyon sajnálod, de sajnos olyan váratlan kiadásaitok lettek, ami nem teszi lehetővé, hogy megfogadd, de vele teljesen meg vagy elégedve, nem hiszem, hogy másképp állna hozzád, vagy rosszabbul. Ha meg mégis, akkor rohadjon meg az ilyen orvos.

De ahogy leírod, nem ilyennek képzelem el

2014. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van még pár napom átgondolni,mérlegelni:)Mentek a zöldek:)
2014. aug. 7. 09:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a 32. héten hagytam ott a dokimat, az ügyeletes orvosnál szültem. Semmi probléma nem volt.
2014. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jót írt az egyik válaszadó, mond el neki őszintén hogy nagyon röstelled, de nem tudod mégsem megfogadni őt a szülésre mert olyan kiadásaitok lettek időközben hogy nem tudnád kifizetni a szülést. Elnézését kéred, vele nem volt problémád, de sajnos közbe jöttek dolgok.
2014. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!