Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 teszten halvany 2. csik, de...

3 teszten halvany 2. csik, de elegge faj a hasam, van mitol tartanom?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű, hogy bajt jelent, ha a mensi környékén van, simán belefér, hogy úgy fáj a hasad, mintha megjönne. De ha erősek, akkor lehet, hogy orvoshoz kéne menned.
2014. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 napja kesik
2014. aug. 7. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mennek dokihoz ha pozi a teszted az mindegy hogy halványan.
2014. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az elvileg beleférhet, én egy hétig éreztem úgy, hogy meg akar jönni, mindig rohangáltam a wc-re ellenőrizni. De ha erősnek érzed a görcsöket, tényleg menj orvoshoz, lehet ad egy kis progipótlást, de ha olyan típus, az is lehet, hogy nem csinál semmit. Van, amelyik szereti a természetre bízni. Esetleg még annyi, hogy mennyire halványak a tesztek? Különböző napokon csináltad? Ha igen, tapasztalsz erősödést?
2014. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pozi teszt után legalább egy hétig olyan érzésem volt, mintha bármelyik percben megjönne. Feszt a Wc-re rohantam és imádkoztam, hogy ne legyen baj. Sokat érdeklődtem én is és azt mondták, hogy ez természetes. Ne aggódj minden rendben lesz! Én is féltem, de minden rendben volt és van egy 16 hetes kislányom.
2014. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3.napja késett a mensim mikor csináltam tesztet és pozitiv lett.Mensi ideje előtt egy héttel már szokásosan éreztem a menzesz tüneteket,úgyanúgy sőt lehet még jobban is fájt a hasam mint mikor meg kellene jönnie. A dokim azt mondta ez normális ,míg nem heves görcsök kínoznak,5 hetesen voltam a dokinál, a mindjárt megjön érzés kitartott még vagy 3 hétig,közbe most is érzem pedig 22.hetes vagyok,persze ez normális mert nő a méh stb,én magne b6-ot szedek napi 1 db-ot, meg gravidát napi 1 db-ot .Minnél előbb menj a dokihoz,emlitsd meg neki a fájdalmat,ha úgy gondolja irni fog fel rá valamit.Vigyázz magatokra ,majd írj mi van veletek :)
2014. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!